Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen jednotlivců v Olomouci
3 4 5 6 7 8
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze v Plzni
9
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze v Plzni
10 11 12 13 14 15 16
17
Letní sportovní tábor v Ostružné
18
Letní sportovní tábor v Ostružné
19
Letní sportovní tábor v Ostružné
20
Letní sportovní tábor v Ostružné
21
Letní sportovní tábor v Ostružné
22
Letní sportovní tábor v Ostružné
23
II. liga mužů a žen, sk. E, 3. kolo ve Znojmě
24 25
Čokoládová tretra Vyškov
26 27
Schůzka s rodiči v 16.30 hod. na klubovně
28 29
M M a Sl. družstev dorostenců a juniorek, 2. kolo v Třinci
30
Mistrovství Moravy a Slezska žáků a žákyň jednotlivců, Uherské Hradiště
31 1 2 3 4 5
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
6
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jitka, Katka a Natálka Mistryněmi jižní Moravy

Jitka, Katka a Natálka Mistryněmi jižní Moravy



Mistrovství Jihomoravského kraje dorostu, juniorů a dospělých

ve Znojmě a Čejkovicích

Jitka Derková, Kateřina Čamlíková a Natálie Nováková Mistryněmi jižní Moravy pro rok 2020

 

Hod kladivem 3 kg, dorostenky:

1. místo, Mistryně Jihomoravského kraje – Natálie NOVÁKOVÁ, 38,64 m106048971_331649091193141_5146345089233606504_n.jpg

Běh na 100 m př., juniorky:

1. místo, Mistryně Jihomoravského kraje – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 19,67 s.

Běh na 1500 m, ženy:

1. místo, Mistryně Jihomoravského kraje – Jitka DERKOVÁ, 6:29,87 min.

Hod oštěpem, 600 g:

2. místo, Vicemistryně jižní Moravy  Kristýna SEDLÁKOVÁ, 25,37 m

Běh na 800 m, junioři:

2. místo, Vicemistr jižní MoravyPavel LENOMAR, 2:02,68 min.

Štafeta 4 x 100 m, ženy:

2. místo, Vicemistryně jižní MoravyAHA Vyškov (Kateřina ČAMLÍKOVÁ, Adéla PROVAZNÍKOVÁ, Kristýna SEDLÁKOVÁ, Jitka DERKOVÁ), 61,74 s.106002517_3105622172852024_5769876893259172531_n.jpg

Běh na 100 m př., dorostenky:

3. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,90 s.

Běh na 300 m př., dorostenky:

3. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 49,51 s.

Vrh koulí, 4 kg, ženy:

3. místo – Kristýna SEDLÁKOVÁ, 8,29 m

Běh na 400 m, junioři:

3. místo – Pavel LENOMAR, 54,90 s.

Hod oštěpem, 600 g, juniorky:

6. místo – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 19,53 m

Běh na 200 m, junioři:

6. místo – Pavel LENOMAR, 24,86 s.

Skok daleký, dorostenci:

8. místo – Adam STLOUKAL, 5,45 m

Běh na 100 m, dorostenci:

9. místo – Adam STLOUKAL, 11,94 s.

 

Blahopřejeme atletům k výsledkům na mistrovském závodě jižní Moravy. Děkujeme za reprezentaci klubu.

Kompletní výsledky ze Znojma najdete na https://online.atletika.cz/vysledky/44622 , výsledky z Čejkovic (hod kladivem) viz https://online.atletika.cz/vysledky/45007

82931167_619709608662782_8056294284394539901_n.jpg