Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
6
Pohár rozhlasu, okresní kolo Vyškov
7 8
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen, Ostrava
9 10 11
II. liga M a Ž, sk. E, 1. kolo, Hodonín
12
Mistrovství Moravy a Slezska ml. a st. žactva jednotlivců, Znojmo
13 14 15 16 17 18 19
Mistrovství JMK družstev ml. a st. žactva, sk. SEVER, 2. kolo, Vyškov
20 21 22 23 24 25 26
II. liga, sk. E, 2. kolo, Vyškov
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31 1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vícebojaři z Třince se dvěma mistrovskými medailemi

Vícebojaři z Třince se dvěma mistrovskými medailemi



 

 

 

P1060452.JPGP1060492.JPG

 

 

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v Třinci

 

 

 

Kryštof Vintera a Sebastian Hajzler Vicemistry Moravy a Slezska

 

Dvoudenní vícebojařské klání, na třineckém atletickém stadionu, provázelo velice teplé počasí, což některým závodníkům vadilo, jiným hrálo „do karet“. Těžko říci, do které skupiny patřili atleti AHA Vyškov, každopádně vystoupení pěti žáků, atletických vícebojařů-devítibojařů a dorostence i juniora – desetibojařů, bylo provázeno maximálním nasazením a odhodláním získat co nejvyšší počet bodů.  Body jsou sčítány průběžně, závěrečný součet je neúprostný a vyjadřuje výsledkové postavení závodníka.

 

Mistrovství Moravy a Slezska v devítiboji žáků:

2. místo, Vicemistr Moravy a Slezska – Kryštof VINTERA, 4228 bodů (100 m př. 15,70 s. /630 bodů/; disk 1 kg 23,62 m /341/; oštěp 600 g 37,18 m /400/; tyč 3,40 m /457; Koule 4 kg 9,13 m /434/; dálka 5,23 m /427/; výška 1,49 m /381/; 60 m 8,11 s. /528/; 1000 m 3:03,69 min. /629/)

 

7. místo – Matouš ČERNÝ, 3705 bodů (100 m př. 15,92 s. /606 bodů/; disk 1 kg 24,34 m /354/; oštěp 600 g 26,00 m /243/; tyč 2,70 m /286/; Koule 4 kg 8,07 m /370/; dálka 4,91 m /365/; výška 1,37 m /297/; 60 m 7,92 s. /583/; 1000 m 3:06,63 min. /601/)

 

8. místo – Tomáš PLEVA, 3671 bodů (100 m př. 16,88 s. /504 bodů/; disk 1 kg 20,19 m /276/; oštěp 600 g 37,11 m /400/; tyč 2,70 m /286/; Koule 4 kg 8,44 m /392/; dálka 4,95 m /373/; výška 1,40 m /317/; 60 m 8,15 s. /517/; 1000 m 3:06,07 min. /606/)

 

12. místo – Michal DERKA, 2987 bodů (100 m př. 18,42 s. /359 bodů/; disk 1 kg 17,77 m /231/; oštěp 600 g 26,36 m /248/; tyč 2,50 m /242/; Koule 4 kg 7,27 m /323/; dálka 4,70 m /326/; výška 1,34 m /276/; 60 m 8,21 s. /500/; 1000 m 3:19,93 min. /482/)

 

15. místo – Filip JAŠÍČEK, 2648 bodů (100 m př. 18,76 s. /330 bodů/; disk 1 kg 20,95 m /290/; oštěp 600 g 22,47 m /195/; tyč 2,40 m /220/; Koule 4 kg 7,48 m /336/; dálka 4,13 m /227/; výška 1,43 m /338/; 60 m 8,80 s. /350/; 1000 m 3:35,24 min. /362/)

 

Mistrovství Moravy a Slezska v desetiboji dorostenců:

5. místo – Jakub DERKA, 4726 bodů  (110 m př. 16,19 s. /711 bodů/; disk 1,5 kg 20,07 m /243/; oštěp 700 g 29,02 m /285/; tyč 2,90 m /333/; Koule 5 kg 9,78 m /472/; dálka 5,71 m /525/; výška 1,52 m /404/; 100 m 12,39 s. /576/; 1500 m 4:53,93 min. /595/)

 

Mistrovství Moravy a Slezska v desetiboji dorostenců:

2. místo, Vicemistr Moravy a SlezskaSebastian HAJZLER, (110 m př. 15,88 s. /746 bodů/; disk 1,75 kg 24,00 m /348/; oštěp 800 g 30,87 m /311/; tyč 4,20 m /673/; Koule 6 kg 9,69 m /467/; dálka 6,00 m /587/; výška 1,79 m /619/; 100 m 12,44 s. /567/; 1500 m 4:19,17 min. /817/)

 

Našim AHAklukům patří velká gratulace a poděkování také za perfektní reprezentaci klubu při náročném dvoudenním vícebojařském soutěžení.  Uznání zaslouží všichni soutěžící za předvedené atletické dovednosti.

 

Kompletní výsledky najdete na https://online.atletika.cz/vysledky/44831

 

 P1060483.JPGP1060443.JPG