Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
6
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
7 8
Zlatá tretra, Ostrava
9
Vyškovská míle
10
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 1. kolo v Hodoníně - ZRUŠENO
11
AHA tyčka
12 13
Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků, Olomouc
14 15 16 17
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 2. (první) kolo v Břeclavi
18 19
Finále JMK KLAP - Krajské ligy atletických přípravek ve Slavkově u Brna
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
20
Mezistátní utkání juniorů Polsko - Česko v Karpaczi (Polsko)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
21 22
Mistrovství JMK družstev mladších žáků a mladších žákyň ve Vyškově, M JMK ml. ž. jednotl.
23 24 25 26
M M a Sl. družstev dorostenců a juniorek, 3. kolo v Břeclavi
27
28 29 30 1 2 3
Pístovická riviéra po 59-té
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Třinci za mančafty i s osobáky

V Třinci za mančafty i s osobáky



Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců a juniorek,

2. kolo, 29. 8. 2020 v Třinci

 

DRUŽSTVO JUNIOREK AHA VYŠKOV

 

Družstvo sice neobhájilo fantastickou čtvrtou příčku z prvního kola soutěže z Vyškova, nicméně 5. příčka je opět bezesporu úspěchem, za který nutno děvčatům pogratulovat.

 

Běh na 3000 m, juniorky:

3. místo – Soňa MIHULOVÁ, 11:44,55 min.

Štafety 4 x 400 m, juniorky:

3. místo – AHA Vyškov (Adéla PROVAZNÍKOVÁ, Tereza MAZLOVÁ, Kateřina ČAMLÍKOVÁ, Soňa MIHULOVÁ), 4:48,94 min.

Hod kladivem, 4 kg, juniorky:

3. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 36,41 m

4. místo - Natálie NOVÁKOVÁ, 34,83 m

7. místo - Tereza LUSKOVÁ, 26,53 m

Běh na 400 m př., juniorky:

4. místo - Sabina FIANTOVÁ, 68,39 s.

9. místo – Tereza MAZLOVÁ, 85,87 s.

Běh na 2000 m př., juniorky:

5. místo – Tereza MAZLOVÁ, 8:01,49 min.

7. místo – Eliška ŠIROKÁ, 8:51,91 min.

Běh na 100 m př., juniorky:

5. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,97 s.

8. místo – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 19,58 s.

Běh na 800 m, juniorky:

8. místo – Sabina FIANTOVÁ – 2:22,64 min.

Vrh koulí 4 kg, juniorky:

8. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 9,64 m

Hod diskem 1 kg, juniorky:

8. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 27,36 m

9. místo – Natálie NOVÁKOVÁ, 24,35 m

Skok daleký, juniorky:

9. místo – Eliška ŠIROKÁ, 4,72 m

Hod oštěpem 600 g, juniorky:

10. místo – Tereza LUSKOVÁ, 27,88 m

 

Tabulka 2. kola soutěže družstev juniorek:

1. AK Olymp Brno, spolek A – 203

2. TJ Sokol Opava – 146

3. Atletický klub Olomouc z. s. – 131

4. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 93

5. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 83

6. SSK Vítkovice, z. s. – 82

7. AK Olymp Brno, spolek B – 62

8. TJ Lokomotiva Břeclav – 39

9. TJ TŽ Třinec – 38

10. TJ Slezan Frýdek-Místek, z. s. – 16

11 Atletický klub Zlín, z. s. – 15

12. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště – 11

14. TJ Šumperk, z. s. - 0

 

DRUŽSTVO DOROSTENCŮ AHA VYŠKOV

 

Dorostenci AHA Vyškov mohou být s osmým místem v tabulce spokojeni. Umístění v horní části tabulky je odměnou za nasazení, které předvedli.

 

Bodující dorostenci AHA Vyškov:

Skok o tyči, dorostenci:

2. místo – Mario HAJZLER, 3,99 m

5. místo – Jakub DERKA, 3,09 m (OR)

Skok daleký, dorostenci:

4. místo – Ondřej BUDÍK, 6,37 m (OR)

Trojskok, dorostenci:

4. místo – Ondřej BUDÍK, 12,44 m (OR)

Běh na 300 m př.:

5. místo – Jakub DERKA, 41,26 s.

Patřičnou bojovnost s kvalitními výkony se prezentovali též Alexej PETEČEL (100 m - 11,92 s. /OR/; 400 m – 56,15 s.), Jaroslav KVASNICA (100 m - 11,93 s.; 200 m – 24,52 s.) a Radim JANŮ (disk 1,5 kg – 27,21 m; koule 5 kg – 11,78 m)

 

 Tabulka 2. kola soutěže družstev dorostenců:

1. Atletický klub Olomouc z. s. – 196 bodů

2. TJ Jiskra Otrokovice - 185

3. SSK Vítkovice, z.s. – 108,5

4. JAC Brno – 87

5. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 72

6. TJ Sokol Opava - 65

7. Sportovní klub Přerov 1908 z. s. – 42

8. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 35

9. Atletický klub Zlín, z. s. – 26

10. TJ Lokomotiva Břeclav – 24

11. AC Čejkovice – 20

12. TJ Slezan Frýdek-Místek, z. s. – 18

13. Atletický klub Hodonín, z. s. – 16,5

14. Atletika Poruba z. s. – 14

15. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 10

16. Atletický klub Prostějov, z. s. – 8

17. AK Šternberk z. s. – 3

18. TJ Šumperk, z. s. – 2

19. TJ TŽ Třinec – 0

20. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště - 0

 

Jako hostující se v dresu juniorů VSK Univerzita Brno se představili dva atleti AHA Vyškov:

Skok o tyči, junioři:

1. místo – Sebastian HAJZLER, 4,68 m (OR)

Běh na 800 m, junioři:

3. místo – Pavel LENOMAR, 2:03,61 min.

Běh na 400 m př.:

5. místo – Sebastian HAJZLER, 57,20 s.

Mimo bodování se představila v závodě dorostenek Adéla Provazníková:

Běh na 300 m př., dorostenky:

8. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 49,68 s.

 

Velice slušné, pro atletiku ideální, počasí dopřálo atletům hezkých závodů. Děkujeme všem atletům AHA Vyškov za skvělou reprezentaci klubu v Třinci.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/45227/0/2