Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
6
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
7 8
Zlatá tretra, Ostrava
9
Vyškovská míle
10
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 1. kolo v Hodoníně - ZRUŠENO
11
AHA tyčka
12 13
Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků, Olomouc
14 15 16 17
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 2. (první) kolo v Břeclavi
18 19
Finále JMK KLAP - Krajské ligy atletických přípravek ve Slavkově u Brna
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
20
Mezistátní utkání juniorů Polsko - Česko v Karpaczi (Polsko)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
21 22
Mistrovství JMK družstev mladších žáků a mladších žákyň ve Vyškově, M JMK ml. ž. jednotl.
23 24 25 26
M M a Sl. družstev dorostenců a juniorek, 3. kolo v Břeclavi
27
28 29 30 1 2 3
Pístovická riviéra po 59-té
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výběr mládežníků na MČR v Ostravě

Výběr mládežníků na MČR v Ostravě



Dlouhá a složitá cesta vede na Mistrovství ČR v atletice. Nejprve trénink, potom honba za nominačními výkony, klubová nominace a ve finále výběr technického delegáta Mistrovství ČR, který má takto vždy poslední slovo o atletově účasti či neúčasti. V atletice je ještě stále nepsaným pravidlem, že "dostat se na republiku" je pro daného atleta odměnou a velkým zadostiučiněním.

Na Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek v Ostravě, ve dnech 5. až 6. 9. 2020 budou reprezentovat:

DOROSTENKY:

  • Natálie Nováková - náhradnice na hod kladivem 3 kg, o její účasti bude rozhodnuto dle konečné prezentace vybraných atletek, případný start v sobotu 5. 9. 2020 ve 13.30 hod.

JUNIORKY:

  • Kateřina Čamlíková - skok o tyči (neděle 13.30 hod.)
  • Sabina Fiantová - 800 m (sobota 15.15 hod.) a 400 m př. (sobota 16.40 hod.)
  • Tereza Mazlová - běh na 3000 m př. (sobota 18.35 hod.)
  • Soňa Mihulová - běh na 3000 m př. (sobota 18.35 hod.)

DOROSTENCI:

  • Jakub Derka - běh na 300 m př. (sobota 16.20 hod.) a 110 m př. jako druhý náhradník, o jeho startu rozhodne konečná prezentace vybraných atletů, případný start v sobotu ve 12.00 hod. 
  • Mario Hajzler - skok o tyči (sobota 10.35 hod.)

JUNIOŘI:

  • Jakub Bárek - běh na 5000 m (neděle 10.35 hod.)
  • Sebastian Hajzler - skok o tyči (sobota 15.00 hod.)

Blahopřejeme a přejeme hodně závodnického štěstí v Ostravě.

Seznam vybraných atletů viz:

MČR OV juniori_dorostenci 092020.pdf

MČR OV juniorky_dorostenky 092020.pdf

Více o MČR v Ostravě viz: 

https://www.ahavyskov.cz/prioritni-souteze-a-utkani/mistrovstvi-cr-junioru-juniorek-dorostencu-a-dorostenek-na-draze-v-ostrave

PLÁN DOPRAVY ATLETŮ AHA VYŠKOV DO OSTRAVY A ZPĚT VIZ: Plán dopravy atletů AHA Vyškov na MČR D a J v OV 9-2020.pdf