Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5
Mezistátní utkání U18, Piešťany (Slovenská republika)
6
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
7
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Trenéři Monika a Zdeněk Aháčkům, kvíz a video k tomu

Trenéři Monika a Zdeněk Aháčkům, kvíz a video k tomuAhoj Aháčci máme pondělí a s ním přichází další trénink. Dnes ho pro Vás připravila trenérka Monika a trenér Zdeněk.

 

Dobrý den. Zasílám dnešní atletický tréning. Potřebovat budete pití,kostky lega(4 různé barvy a od každé alespoň 8 kostek) a podložku.
Začněte tím, že se pořádně protáhnete a zahřejete. 
Takže každý cvik (panák,běh na místě, lyžař, angličák, dřepy) alespoň 15-20sekund,pak mezi cviky samozřejmě 10 sekund pauza na vydýchání.
 
Jako další si dejte slalom pomocí kostek z Lega(viz video,jsou tam různé alternativy).My začali tak,že jsme rozložili 2 barvy na střídačku bílé byly skoky snožmo,modré byly skok na jedné noze. Při cestě zpět můžete nohy vystřídat.
 
Dále jsme odebrali z kostky lega z prostřední části a nechali jen okraje. Mezi nimi byla atletická abeceda.
 
Poté jsme si zahráli hru se všemi kostkami lega. Doprostřed jsme dali barevnou hromádku.Do rohů jsme dali od každé barvy jeden kousek. Na povel např. bílá děti sebraly sebraly bílou a běžely ji dát rohu s bílou kostkou. Hra lze obměňovat různými styly pohybu(bílá po jedné noze,růžová na medvěda atd.)A lze hrát i opačně - děti nanosily z rohů zpět na hromádku.Na konci hry si děti procvičili plosky nohou sbíráním lega nohou do mističky ????
 
Pak si můžete procvičit kotoul vpřed na podložce. Dřepněte si a bradu dejte ať na prsa!
 
Na konec ještě posilování!
 
 
Na závěr se opět protáhněte ????

 

 

 

 

Mám pro vás i další kvíz. Dnes má název medailisté. Snad Vám to půjde dobře. Naleznete ho zde : https://forms.gle/…NFA

 
V příloze Vám zasílám i tabulku jak si vedete v kvízech. Kolik máte bodů a zda máte všechny kvízy splněny. Tyto body nejsou konečné.
Jak jsem již psala hodnocení bude specifické :-)
 
Dále bych vám všem moc chtěla poděkovat za vaše fotečky a videa z domácích tréninků. Jste úžasní. Bez vás by další motivační video nemohlo vzniknout. Podívejte se sami : https://youtu.be/…1I0

--
Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov
Tel.739656868