Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30
Silvestrovská laťka, tyč a výška, Ostrava
31 1
2 3 4 5
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
6 7 8
9
Akademické MČR v hale pro rok 2023, Praha-Strahov
10 11 12 13
Mistrovství jižní Moravy v hale ml. a st. žactva, Ostrava-Vítkovice
14
Česká tyčka, Praha-Strahov
15
16 17 18 19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
22
Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi, Ostrava-Vítkovice
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
23 24
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém, Vyškov
25 26 27 28 29
30
Atletika pro rodinu, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
31 1 2
Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT), Ostrava-Vítkovice
3
Mistrovství Moravy a Slezska v hale mladšího žactva, Ostrava-Vítkovice
4
Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, muži a ženy v hale, Ostrava-Vítkovice
5
Mistrovství Moravy a Slezska v hale staršího žactva, Ostrava-Vítkovice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aháčci slaví postup v KLAP, sk. C

Aháčci slaví postup v KLAP, sk. C



Aháčci postoupili, gratulujeme!

V Čejkovicích, na útulném a pečlivě připraveném stadionu, se uskutečnili druhé více utkání KLAP (Krajská liga atletických přípravek), skupina C. „A“ družstvo AHA Vyškov se umístilo na třetím místě, což v celkovém součtu značí postup do podzimního Mistrovství JMK ve Slavkově u Brna v sobotu 19. 9. 2020.

Umístění družstev v Čejkovicích:

1. místo - Atletika Slavkov u Brna „A“, 172 bodů

2. místo – Atletický klub Kyjov, z. s., 103

3. místo – Atletický klub AHA Vyškov „A“, 90,5

4. místo – Orel Vyškov „A“, 75

5. místo – Atletika Slavkov u Brna „B“, 39

6. místo – AC Čejkovice „A“, 19

7. místo – Atletický klub AHA Vyškov, z. s. „B“, 4

8. místo – Orel Vyškov „B“, 1

AC Čejkovice „B“ – 0 (0)

Celkové umístění družstev po 2 kolech KLAP, sk. C.:

1. místo - Atletika Slavkov u Brna „A“, 18 hlavních bodů (351,5 pomocných bodů)

2. místo – Atletický klub Kyjov, z. s., 16 (202)

3. místo – Atletický klub AHA Vyškov „A“, 14 (180,5)

4. místo – Orel Vyškov „A“, 12 (153)

5. místo – Atletika Slavkov u Brna „B“, 10 (71)

6. místo – AC Čejkovice „A“, 8 (39)

7. místo – Atletický klub AHA Vyškov, z. s. „B“, 6 (10)

8. místo – Orel Vyškov „B“, 2 (1)

AC Čejkovice „B“ – 0 (0)

BLAHOPŘEJEME mladým atletů a jejich trenérům k postupu a děkujeme za úspěšnou reprezentaci klubu.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/44615