Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém
27 28 29 30
Krajský přebor družstev staršího žactva, 1. kolo, Vyškov
1
2 3 4 5 6 7
Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů, 1. kolo, Vyškov
8
Přebor JMK ml. a st. žactva jednotlivců, Břeclav
9 10
Pohár rozhlasu, Vyškov
11 12 13 14 15
II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
II. liga začíná ve Vyškově 15. 5. 2022
16 17 18 19
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
23 24
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo
25 26 27 28 29
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Otrokovice
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi "Nanukáče"

Anna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi "Nanukáče"



P1050827.JPGAnna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi Nanukového pětiboje mladšího žactva  ve Vyškově

Tradiční stěžejní závod mladšího žactva jednotlivců má za sebou sestava mladých atletů, která se sjela na atletickém stadionu za parkem ve Vyškově. Startovní pole v kategorii dívek opanovaly závodnice z Třebíče, u chlapců roli favorita uhájil Štěpán Provazník.

Pětiboj mladších žákyň:

1. místo – Anna KUČERÍKOVÁ (TJ Spartak Třebíč, spolek), 2537 bodů

2. místo – Viktorie KULHÁNKOVÁ (TJ Spartak Třebíč, spolek), 2340 bodů

3. místo – Aneta SEBEROVÁ (Atletický klub AK Tišnov, z. s.), 2165 bodů

4. místo – Ema KRÁLOVÁ (Atletický klub Blansko Dvorská), 1761 bodů

5. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 1646 bodů

Pětiboj mladších žáků:

1. místo – Štěpán PROVAZNÍK (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 1215 bodůP1050832.JPG

2. místo – Dušan LÁT (Atletický klub Blansko Dvorská), 1205 bodů

3. místo – Denis ELLINGER (ASK Blansko), 1128 bodů

4. místo – Jáchym ČERNOCH (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 828 bodů

5. místo – Zdeněk Nicolas ZEMAN (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 827 bodů

Gratulujeme vítězům. Kompletní výsledky najdete na https://online.atletika.cz/vysledky/44921