Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30
Silvestrovská laťka, tyč a výška, Ostrava
31 1
2 3 4 5
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
6 7 8
9
Akademické MČR v hale pro rok 2023, Praha-Strahov
10 11 12 13
Mistrovství jižní Moravy v hale ml. a st. žactva, Ostrava-Vítkovice
14
Česká tyčka, Praha-Strahov
15
16 17 18 19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
22
Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi, Ostrava-Vítkovice
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
23 24
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém, Vyškov
25 26 27 28 29
30
Atletika pro rodinu, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
31 1 2
Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT), Ostrava-Vítkovice
3
Mistrovství Moravy a Slezska v hale mladšího žactva, Ostrava-Vítkovice
4
Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, muži a ženy v hale, Ostrava-Vítkovice
5
Mistrovství Moravy a Slezska v hale staršího žactva, Ostrava-Vítkovice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi "Nanukáče"

Anna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi "Nanukáče"



P1050827.JPGAnna Kučeríková a Štěpán Provazník vítězi Nanukového pětiboje mladšího žactva  ve Vyškově

Tradiční stěžejní závod mladšího žactva jednotlivců má za sebou sestava mladých atletů, která se sjela na atletickém stadionu za parkem ve Vyškově. Startovní pole v kategorii dívek opanovaly závodnice z Třebíče, u chlapců roli favorita uhájil Štěpán Provazník.

Pětiboj mladších žákyň:

1. místo – Anna KUČERÍKOVÁ (TJ Spartak Třebíč, spolek), 2537 bodů

2. místo – Viktorie KULHÁNKOVÁ (TJ Spartak Třebíč, spolek), 2340 bodů

3. místo – Aneta SEBEROVÁ (Atletický klub AK Tišnov, z. s.), 2165 bodů

4. místo – Ema KRÁLOVÁ (Atletický klub Blansko Dvorská), 1761 bodů

5. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 1646 bodů

Pětiboj mladších žáků:

1. místo – Štěpán PROVAZNÍK (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 1215 bodůP1050832.JPG

2. místo – Dušan LÁT (Atletický klub Blansko Dvorská), 1205 bodů

3. místo – Denis ELLINGER (ASK Blansko), 1128 bodů

4. místo – Jáchym ČERNOCH (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 828 bodů

5. místo – Zdeněk Nicolas ZEMAN (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.), 827 bodů

Gratulujeme vítězům. Kompletní výsledky najdete na https://online.atletika.cz/vysledky/44921