28 29 30 31 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adéla Sedláková a Dominik Kollár vítězi Nanukového pětiboje

Adéla Sedláková a Dominik Kollár vítězi Nanukového pětiboje

Tradiční vícebojařské klání mladšího žactva završilo školní rok na atletickém stadionu za parkem. Počasí bylo ryze atletické a každý atlet měl možnost ve svých pěti disciplínách předvést své umění atletické všestrannosti v mistrovské disciplíně mladšího žactva – pětiboje. K vidění byly výkony, které upoutaly přítomné – zejména v kategorii dívek se rozhodovalo o konečném pořadí až do poslední disciplíny, bodový zisk vítězné Adély Sedlákové ji katapultoval do první pětice děvčat dlouhodobých klubových tabulek. Věkem ještě přípravkář, Štěpán Derka, v absolutním bodovém součtu skončil jako druhý, bodově přesáhl hranici 1000 bodů.

Nanuky za odměnu byly tedy všem účastníkům zasloužené. Pěkné závody s hezkými výkony v pěti disciplínách  - běh na 60 m př., hod kriketovým míčkem, běh na 60 m, skok daleký, běh na 800 m.