Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen jednotlivců v Olomouci
3 4 5 6 7 8
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze v Plzni
9
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze v Plzni
10 11 12 13 14 15 16
17
Letní sportovní tábor v Ostružné
18
Letní sportovní tábor v Ostružné
19
Letní sportovní tábor v Ostružné
20
Letní sportovní tábor v Ostružné
21
Letní sportovní tábor v Ostružné
22
Letní sportovní tábor v Ostružné
23
II. liga mužů a žen, sk. E, 3. kolo ve Znojmě
24 25
Čokoládová tretra Vyškov
26 27
Schůzka s rodiči v 16.30 hod. na klubovně
28 29
M M a Sl. družstev dorostenců a juniorek, 2. kolo v Třinci
30
Mistrovství Moravy a Slezska žáků a žákyň jednotlivců, Uherské Hradiště
31 1 2 3 4 5
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
6
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
Drobečková navigace

Úvod > Klubové informace > Tabulky > Rekordy Atletického stadionu za parkem ve Vyškově

Rekordy Atletického stadionu za parkem ve Vyškově



Rekordy Atletického stadionu za parkem ve Vyškově

Autor foto: Jan Čech

Historie atletického stadionu a fotbalového hřiště ve Vyškově začíná v roce 1953, viz paměti o budování stadionu Jaromíra Kremličky. První atletická akce je dokumentována 27. 7. 1958, kdy se zde konalo první lehkoatletické utkání s Baníkem Třinec.

Olympijský vítěz a světový rekordman Ludvík Daněk zde 10. 5. 1964 vytvořil evropský rekord v hodu diskem výkonem 62,45 m

Stadion byl rekonstruován v roce 2006, kdy byl položen umělohmotný povrch zn. Conipur SW. K jeho novodobým vrcholům patří Mistrovství ČR družstev v roce 2010 a Mistrovství ČR mužů a žen „Z Vyškova do Londýna“.

V červnu roku 2018 hostil Mezistátní utkání družstev juniorů Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko.
Stadion je místem pořádání atletických mítinků s letitou tradicí – Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém, Malečkův memoriál, Vyškovská míle a Běh naděje, Vyškovský Mikulášský běh – Memoriál Milana Dvořáka a dalších tradičních akcí a atletických utkání.

Součástí atletického stadionu je vrhačská loučka a tréninková, rozcvičovací rovinka.

Ženy

Disciplína Datum Příjmení a jméno Datum nar. Oddíl, bydliště výkon vítr
100 m  16.6.2012  Čechová Kateřina  21.3.1988  PSK Olymp Praha  11.32  w+0.3 
200 m  17.6.2012  Čechová Kateřina  21.3.1988  PSK Olymp Praha  23.45  w+1.8 
400 m  17.6.2012  Bartoničková Jitka  22.12.1985  USK Praha  52.72   
800 m  4.9.2010  Masná Lenka  22.4.1985  AK Olymp Brno  2:05.41   
1 500 m  17.6.2012   Čapková Tereza  24.7.1987  USK Praha  4:12.49   
1 míle  14.9.2010  Ivanová Petra  20.10.1983  AK Olomouc  5:14.11   
3 000 m  4.9.2010  Lustigová Marcela  11.11.1982  USK Praha  9:35.22   
5 000 m  16.6.2012  Pecková Květoslava  16.9.1985  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  16:51.86   
10 000 m  18.5.2010  Hynštová Irena  11.3.1983  Atletický klub AHA Vyškov  37:53.66   
100 m př.  16.6.2012  Škrobáková Lucie  4.1.1982  USK Praha  13.12  w-0.6 
400 m př.  17.6.2012  Rosolová Denisa  21.8.1986  USK Praha  54.38   
3 000 m př. 17.6.2012  Drábková Michaela  17.6.1992  SK Nové Město nad Metují  10:42.72   
Výška 4.9.2010  Straková Iva  4.8.1980  PSK Olymp Praha  1.87 m   
Tyč 4.9.2010  Ptáčníková Jiřina  20.5.1986  PSK Olymp Praha  4.35 m   
Dálka  17.6.2012  Klučinová Eliška  14.4.1988  USK Praha  6.17 m  w+0.5 
Trojskok  16.6.2012  Májková Lucie  9.7.1988  AK Olymp Brno  13.60 m  w+1.0 
Koule 4 kg  17.6.2012  Kárníková Jana  14.2.1981  Hvězda SKP Pardubice  16.13 m   
Disk 1 kg  4.9.2010  Cechlová Věra  19.11.1978  PSK Olymp Praha  59.72 m   
Kladivo 4kg  16.6.2012  Králová Tereza  22.10.1989  Hvězda SKP Pardubice  68.19 m   
Oštěp 600 g  17.6.2012  Špotáková Barbora  30.6.1981  TJ Dukla Praha  64.40 m   

 

4x100m 

 

16.6.2012 

Procházková Barbora  13.12.1991 

 

USK Praha 

 

45.80 

 
Schmidová Martina  7.12.1990 
Seidlová Klára  10.3.1994 
Humpolíková Pavla  22.5.1985 

 

4x400m

 

17.6.2012 

Šťastná Veronika  19.7.1988 

 

PSK Olymp Praha 

 

3:49.64 

 
Táborská Monika  31.3.1988 
Volfová Kristina  16.5.1988 
Prokopek-Janáček Grazyna  20.4.1977 

Muži

Disciplína Datum Příjmení a jméno Datum nar. Oddíl, bydliště výkon vítr
100 m  16.6.2012  Milo Lukáš  19.10.1983  AK SSK Vítkovice  10.39  w-0.2 
200 m  17.6.2012  Maslák Pavel  21.2.1991  TJ Dukla Praha  20.60 w+1.4 VČR 
400 m  17.6.2012  Němeček Daniel  11.8.1991  TJ Dukla Praha  46.36   
800 m  4.9.2010  Adar Jimmy  1.11.1987  AK Kroměříž  1:46.88   
1 500 m  4.9.2010  Adar Jimmy  1.11.1987  AK Kroměříž  3:51.79   
1 míle  9.9.2006  Hrazděra Milan  3.6.1984  AC TEPO Kladno  4:11.15   
3 000 m  4.9.2010  Kocourek Milan  6.12.1987  AK Kroměříž  8:16.63   
5 000 m  16.6.2012  Kreisinger Jan  16.9.1984  AK Kroměříž  14:28.41   
110 m př.  4.9.2010  Svoboda Petr  10.10.1984  PSK Olymp Praha  13.57  w+0.0 
400 m př.  17.6.2012  Barák Václav  22.10.1990  ASK Slavia Praha  50.04   
3 000 m př. 4.9.2010  Ayeko Simon  10.5.1987  AK Kroměříž  8:47.14   

Výška

0.0.1988  Ruffíny Robert  26.1.1967  UK Bratislava  2.20 m   
4.9.2010   Bába Jaroslav  2.9.1984  TJ Dukla Praha  2.20 m   
16.6.2012   Bába Jaroslav  2.9.1984  TJ Dukla Praha  2.20 m   
Tyč 17.6.2012  Kudlička Jan  29.4.1988  TJ Dukla Praha  5.45 m   
Dálka  16.6.2012 Novotný Roman  5.1.1986  AK Kroměříž  8.05 m  w+1.1 
Trojskok  4.9.2010 Nischyk Vasil  13.3.1983  Hvězda SKP Pardubice  15.89 m  w+1.2 
Koule 7,26 kg  17.6.2012  Prášil Ladislav  17.5.1990  TJ Dukla Praha  19.79 m   
Disk 2 kg  10.5.1964  Daněk Ludvík  6.1.1937  Spartak Brno  62.45 m   
Kladivo 7,26 kg  16.6.2012  Melich Lukáš  16.9.1980  TJ Dukla Praha  78.22 m   
Oštěp 800 g  17.6.2012  Veselý Vítězslav  27.2.1983  TJ Dukla Praha  81.15 m   
Desetiboj  26.9.2010  Klus Petr  24.9.1985  AK Kroměříž  6167 bodů   

 

4x100m 

 

16.6.2012 

Feher Jan  3.1.1986 

 

Spartak Praha 4 

 

40.10 

 
Šulc Rostislav  2.2.1981 
Šulc Vojtěch  12.10.1986 
Benda Ondřej  7.3.1985 

 

4x400m

 

17.6.2012 

Lichý Petr  26.3.1990 

 

TJ Dukla Praha 

 

3:05.31

 
Maslák Pavel  21.2.1991 
Holuša Jakub  20.2.1988 
Němeček Daniel  11.8.1991