Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém
27 28 29 30
Krajský přebor družstev staršího žactva, 1. kolo, Vyškov
1
2 3 4 5 6 7
Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů, 1. kolo, Vyškov
8
Přebor JMK ml. a st. žactva jednotlivců, Břeclav
9 10
Pohár rozhlasu, Vyškov
11 12 13 14 15
II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
II. liga začíná ve Vyškově 15. 5. 2022
16 17 18 19
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
23 24
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo
25 26 27 28 29
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Otrokovice
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Ostrava
5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Závody > Prioritní soutěže a utkání

Prioritní soutěže a utkání


Štítky:

Mistrovství Jihomoravského kraje D, J, M a Ž, Čejkovice

Datum konání: 9. 8. 2022



Mistrovství Jihomoravského kraje D, J, M a Ž, Hodonín

Datum konání: 10. 8. 2022



Mezistátní utkání juniorů, Maribor

Datum konání: 16. 7. 2022



KLAP, skupina C, 2. kolo, Slavkov u Brna

Datum konání: 23. 6. 2022



Krajský přebor JMK družstev mladšího žactva, sk. B, 3. kolo, Břeclav

Datum konání: 16. 6. 2022



Krajská liga atletických přípravek (KLAP), skupina C, 1. kolo, Vnorovy

Datum konání: 15. 6. 2022



KP JMK družstev st. žactva, 3. kolo, Břeclav

Datum konání: 14. 6. 2022



Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Ostrava

Datum konání: 4. 6. 2022



Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Ostrava

Datum konání: 5. 6. 2022



Memoriál Josefa Odložila, Praha

Datum konání: 6. 6. 2022