Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov
4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ženy AHA Vyškov vítězně v Otrokovicích

Ženy AHA Vyškov vítězně v Otrokovicích



Komentář vedoucího družstva mužů a žen Luboše Stloukala:

Denisa Hubáčková v klubovém rekordu ve skoku o tyči 3,06m!!!!

Na nově zrekonstruovaném atletickém stadionu TJ Jiskra Otrokovice pokračovala v neděli 29. 5. 2022 2. ligy soutěže družstev mužů a žen, skupiny E.

A naši závodníci byli opět vidět!!!

Suverénním způsobem zatím proplouvají soutěží naše holky, které opět zvítězili a kráčí k vítězství naší skupiny. Absolutorium zaslouží kapitánka teamu Deňa Hubáčková, která nejprve vylepšila po dlouhých letech snažení klubový rekord ve skoku o tyči na 3,06m, a pak bojovala o body pro družstvo na překážkách a ve štafetě 4x400m…celkově získala 26,25 bodů, klobouk dolů…

Další holky se nenechali zahanbit a bodovali skoro všechny…

Nejlepší umístění měly:

1.místo - Denisa Hubáčková, tyč 3,06 m (osobní a klubový rekord)

1.místo – Sabča Fiantová, 400m, 60,39 s (osobní rekord)

2.místo - Ivana Kobylková, 1500m,  5:12,50  (osobní rekord)

2.místo - Dáša Dvořáková, 5000 m, 20:35,89 min.

2.místo – Ema Králová, dálka, 5,20m

2.místo – štafeta 4x400m, D.Hubáčková, E.Zabloudilová, I.Trojancová, S.Fiantová 4:23,34min

3.místo – Denisa Hubáčková, 400mpř, 72,79s

3.místo – Eva Hammacher, disk, 27,26m

3.místo – Alžběta Suchomelová  tyč, 2,54m

3.místo - Eva Zabloudilová, 800 m, 2:31,55min, 1500m, 5:16,23min

 

Celkově holky získali 160 bodů a zvítězili !!!!

 

Družstvo mužů opět v okleštěné sestavě bojovalo, kluci byli vidět, získali 64 bodů, což stačilo na 8. místo.

Výborně si vedli kluci na 400m a 400mpř, kde padali osobní rekordy, a super běželi obě dvě štafety na 4x400m.

Doufám, že v dalších kolech pojedeme v plném počtu a zlepšíme se…

1.místo – Jakub Derka, 400mpř, 58,01sek,   

3.místo – štafeta 4x400m, (J.Dekra, M.Derka, M.Hajzler, P.Lenomar), 3:38,29min

4.místo - Míša Derka, 800m, 2:04,85

4.místo - Filip Jašíček, tyč 3,46m (osobní rekord)

5.místo – Marek Malits, tyč 3,06m

 

Kompletní výsledky viz:

https://online.atletika.cz/vysledky/52638/0/5