Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
6
Pohár rozhlasu, okresní kolo Vyškov
7 8
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen, Ostrava
9 10 11
II. liga M a Ž, sk. E, 1. kolo, Hodonín
12
Mistrovství Moravy a Slezska ml. a st. žactva jednotlivců, Znojmo
13 14 15 16 17 18 19
Mistrovství JMK družstev ml. a st. žactva, sk. SEVER, 2. kolo, Vyškov
20 21 22 23 24 25 26
II. liga, sk. E, 2. kolo, Vyškov
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31 1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Z Ostravy s moravskoslezskými tituly a medailemi

Z Ostravy s moravskoslezskými tituly a medailemi



Mistrovské klání Moravy a Slezska v Ostravě,

tituly a medaile i pro atlety AHA Vyškov

 

Atletická sezóna nabrala závratné tempo, vždyť první mistrovské klání mají za sebou moravskoslezští atleti v kategoriích dorostu, juniorů a dospělých. Prezentace atletů AHA Vyškov nebyla špatná, naopak. Teď by bylo dobré alespoň udržet nastolené „tempo“ a síly směřovat na vrcholy domácí atletické scény, na MČR příslušných věkových kategorií.

 

Mistr Moravy a Slezska:

Běh na 800 m, dorostenky:

1. místo - Daniela ŘIHÁKOVÁ, 2:20,14 min. (PB)

Běh na 800 m, muži:

1. místo - Marek KALOUS, 1:55,46 min.

Běh na 800 m, junioři:

1. místo - Michal DERKA, 1:55,75 min. (PB)

Mistrovství Moravy a Slezska ve skoku o tyči, muži:

1. místo – Mario HAJZLER, 5,00 m

 

Vicemistr Moravy a Slezska:

Běh na 400 m, dorostenky:

2. místo - Michaela VYLAMOVÁ, 57,23 s. (PB)

 

Bronzová medaile:

Běh na 800 m, ženy:

3. místo - Sabina FIANTOVÁ, 2.12,48 min. (PB)

Běh na 200 m, dorostenky:

3. místo - Michaela VYLAMOVÁ, 25,60 s. (PB)

Skok o tyči, muži:

3. místo – Marek MALITS, 3,90 m (PB)

 

Další umístění:

Běh na 400 m, ženy:

5. místo - Sabina FIANTOVÁ, 58,32 s. (PB)

Skok o tyči, junioři:

5. místo – Kryštof VINTERA, 4,35 m

Hod kladivem 4 kg, juniorky:

6. místo - Magdalena ZOUHAROVÁ, 31,34 m

Běh na 400 m, muži:

7. místo - Marek KALOUS, 53,37 s.

Běh na 200 m, dorostenky:

15. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 27,49 s.

 

I nové osobní rekordy a skvělá umístění zaslouží velkou gratulaci a poděkování za skvělou reprezentaci klubu na Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě.

 

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/76767