Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Odkazy na PŘIHLÁŠKY - Čokoládová tretra Vyškov, 9. 4. 2024
Čokoládová tretra Vyškov 2024, atletický stadion za parkem ve Vyškově
10 11 12 13 14
15 16
Štafetový pohár, okresní kolo Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
17 18
Nábor do sportovních skupin 6. tříd
19 20 21
22 23
Krajská liga atletických přípravek (KLAP), 1. kolo, Blansko
24 25 26 27
KP JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER, 1. kolo, Blansko
28
29 30
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém, Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Z Blanska s vítězstvím mladší žákyně a dvě medailová umístění k tomu

Z Blanska s vítězstvím mladší žákyně a dvě medailová umístění k tomu



Bilance v Blansku:

Družstvo mladších žákyň zvítězilo (!),

žáci druzí, žákyně třetí a mladší žáci pátí

 

Celodenní atletické zápolení nabídlo přehlídku mladých atletických nadějí v soutěži Mistrovství JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER. Čtyři družstva AHA Vyškov byla při tom. Medailové pozice potěšily hned u tří týmů.

 

Mistrovství JMK družstev, sk. SEVER, 1. kolo, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

1. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 142 bodů

2. AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ – 136

3. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. s. – 105

4. VSK Univerzita Brno – 96

5. Orel Vyškov – 84

6. Atletický klub Blansko Dvorská – 53

7. Atletický klub Kuřim, z. s. – 46

8. Elite Sport Boskovice, z. s. – 25

9. SK TROPS Brno, z. s. – 24

10. AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ – 0

 

V bodování nejlépe akci zvládla Veronika Bučová, získala pro tým celkem 22 bodů Anna Cigánková 20 bodů, Nikola Křížová 18 bodů.

 

Mistrovství JMK družstev, sk. SEVER, 1. kolo, ŽÁCI:

1. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. s. – 341 bodů

2. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 190

3. VSK Universita Brno – 158

4. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 94

5. Orel Vyškov - 56

 

Vítězem bodování družstva se stal Šimon Matúška – 24 bodů, druzí Samuel Valníček a Viktor Vintera získali 20 bodů.

 

Mistrovství JMK družstev, sk. SEVER, 1. kolo, ŽÁKYNĚ:

 

1. AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ – 337 bodů

2. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. s. - 136

3. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 132 bodů

4. VSK Univerzita Brno – 105

5. Orel Vyškov – 71

6. 7. Atletický klub Kuřim, z. s. – 51

8. AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ - 40

9. SK TROPS Brno, z. s. – 24

 

Nejvíce bodů pro družstvo získala Eliška Derková, celkem 33 bodů s individuálním vítězstvím ve skoku dalekém – 5,21 m. Michaela Pytelová vybojovala 20 bodů a Isabela Sekáčová 15 bodů.

 

Mistrovství JMK družstev, sk. SEVER, 1. kolo, MLADŠÍ ŽÁCI:

 

1. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. s. – 174,5 bodu

2. Orel Vyškov - 137

3. AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ – 104,5

4. Atletický klub Kuřim, z. s. - 60

5. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. - 54

6. Elite Sport Boskovice, z. s. - 51

7. VSK Universita Brno - 49

 

Hlavním tahounem družstva byl Michal Hrabovský – 28 bodů, dále pro družstvo bodovali Jakub Honel a Dominik Šášek – oba po 7 bodech, Martin Formánek získal 4 body a Roman Hrůza 1 bod.

 

Komplet  výsledky najdete na: https://online.atletika.cz/vysledky/73691/0/4