Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Odkazy na PŘIHLÁŠKY - Čokoládová tretra Vyškov, 9. 4. 2024
Čokoládová tretra Vyškov 2024, atletický stadion za parkem ve Vyškově
10 11 12 13 14
15 16
Štafetový pohár, okresní kolo Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
17 18
Nábor do sportovních skupin 6. tříd
19 20 21
22 23
Krajská liga atletických přípravek (KLAP), 1. kolo, Blansko
24 25 26 27
KP JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER, 1. kolo, Blansko
28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzhůru do baráže, družstva mužů a žen AHA Vyškov

Vzhůru do baráže, družstva mužů a žen AHA Vyškov



ZPRAVODAJ  ZE 4.KOLA  II.NL DRUŽSTEV MUŽŮ ŽEN SKUPINY E  

ZNOJMO  20.8.2023

Po bojovném výkonu postup obou družstev do BARÁŽE o I.ligu!!

Poslední kolo (tradičně prázdninové) v soutěži družstev mužů a žen 2.NL družstev skupiny E proběhlo minulou neděli ve Znojmě. Bylo o co bojovat, proto překvapila solidní účast startujících a velmi dobré výkony….Bohužel naše družstva byla hodně oslabená…zvláště u žen bylo omluvenek více, než jsem očekával, což se nakonec projevilo i v celkovém hodnocení….

Ale pojďme postupně…

Holky v nezvykle malém počtu 11 závodnic statečně bojovaly a nakonec to stačilo na 4.místo v tomto kole a bezpečný postup do baráže…ale bohužel jsme promarnili 3 hlavní body a celkově skončili o pomocné body na druhém míst, což je škoda…pohár za vítězství bychom si zasloužili….ale omluvenek bylo opravdu nezvykle mnoho…ještě jednou škoda..

Nejvíce bodíků získala a klobouk smekám před trojkombinací Danči Řihákové 100př, 400m, 400mpř a celkem 24bodů!!! V závěsu byly naše vrhačky Natka Nováková 21 bodů, Magdalena Zouharová 19 bodů a Kristýna Sedláková 16bodů.

Nejlepší umístění měly:

1.místo – Natalie Nováková, kladivo 4kg, 33,15m

1.místo – Kateřina Čamlíková, tyč, 285 cm

2.místo – Magdalena Zouharová, kladivo 4kg, 31,49m

3.místo – Daniela Řiháková, 400mpř, 70,66sek OR

3.místo – Magdaléna Hajzlerová, 3000m, 13:47,29 min

3.místo – Natálie Šafářová, tyč, 270 cm, OR

                                                         

Celkově holky získali 138 bodů a skončili čtvrté a celkově druhé !!!!

Družstvo mužů, tradičně v malém počtu, ale o to s větším zápalem nenechali nikoho na pochybách a s přehledem vybojovali z celkového druhého místa postup do baráže!!!

Nejvíce bodů získal Kuba Derka 29,75bodů!!! Dále Dominik Havlíček 22,75bodu, Míša Derka 19,75 bodu a Mario Hajzler s Pavlem Lenomarem shodně 17,75bodu

Borci i před Vámi smekám a těším se na BARÁŽ v sobotu 2.9.2023 ve Zlíně

Nejlepší umístění měli:

2.místo – Mario Hazler, tyč, 509 cm

2.místo – Jakub Derka, 400mpř, 58,19s

2.místo-   Dominik Havlíček, 100m, 11,61

2.místo -  štafeta 4x400m, (J.Dekra, M.Derka, M.Hajzler, D.Havlíček), 3:35,37min

3.místo – Filip Jašíček, tyč, 365cm

3.místo – Jakub Derka, 200m, 23,68s

 

Celkem kluci získali 158,5 bodů a skončili druzí a celkově také druzí!!!

Děkuji všem za účast a za bojovnost a na BARÁŽ v plné síle!!!

L. Stloukal