Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vítězství Rysaček ve Slavkově, Rysáčci druzí

Vítězství Rysaček ve Slavkově, Rysáčci druzí



Rysačky ve Slavkově první, Rysáčci druzí

Vystoupení, která moc potěšila

 

Ve čtvrtek 17. 6. 2021 se družstva AHA Vyškov, mladších žáků a žákyň, vydala do Slavkova u Brna, aby zde svedla boj s ostatními kluby, které mají ve skupině.

Obě družstva bojovala jako lvi a s celkovým výsledkem mohou být všichni jak jinak než spokojeni.

 

A zde jsou celkové výsledky po prvním kole:

 

Mladší žákyně

1. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.    151,50

2. Atletika Slavkov u Brna, z. s.             144,50

3.TJ Lokomotiva Břeclav                       108,00

4. Atletický klub Hodonín,z. s.                67,00

5.AC Čejkovice                                      10,00

 

Mladší žáci

1. TJ Lokomotiva Břeclav                       179,00

2. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.     128,00

3. Atletika Slavkov u Brna, z. s.                94,00

4.Atletický klub Hodonín,z. s.                    57,00

5.AC Čejkovice                                          24,00

 

Bodující ml. žáci a ml. žákyně:

 

mladší žáci

60m :  5.místo - Maxim Spisar  -  8,66 - (os. rek.) 6B

           6.místo - Štěpán Opletal - 8,93 - (os. rek.) 5B

           7.místo - Matyáš Hodoši  - 9,05 - (os. rek.) 4B

           9.místo - Thomas Korolkov  -  9,21 - 2B 

 

60m př. :  1. místo -  Jáchym Černoch  - 10,80 (os. rekord)  11B

                 4.místo -  Šimon Bučo  - 11,87 (os. rekord)  7B

                5. místo -  Patrik Pukowietz - 11,91 (os. rekord)  6B

                7.místo - Vítek Ferenc - 12,63 (os. rekord)  4B

               10.místo - Daniel Kingma - 12,63 (os. rekord) 1B

 

150m : 2.místo - Jáchym Černoch  - 19,84 (os. rekord)  9B

            8.místo - Maxim Spisar - 22,41  3B

            9.místo - Štěpán Opletal - 22,62  2B

           10.místo - Thomas Korolkov - 22,80 1B

 

800m:  3.místo - Šimon Bučo - 2:44,76 (os. rekord) 8B

            4.místo - Jan Jašíček - 2:53,12  (os. rekord) 7B

 

výška: 3.místo - Jáchym Černoch - 1,35  8B

           4.místo - Ondřej Zeman - 1,25  7B

           6.místo - Patrik Pukowietz - 1,20 5B

 

skok do dálky: 4.místo - Thomas Korolkov - 4,13 7B

                        7.místo - Maxim Spisar - 3,85  4B

koule 3 kg: 7.místo - Štěpán Opletal - 7,03 4B

 

oštěp: 5.místo - Tomáš Kopřiva - 23,71  6B

          9.místo - Ondřej Zeman - 18,81  2B

 

štafeta 4x60 m:  Ferenc, Pukowietz, Jašíček, Bučo  2.místo  36.49  9B

 

mladší žákyně 

 60m :  3.místo - Eliška Derková - 8,81  (os. rek.) 8B

            4.místo - Kateřina Kocůrová - 8,95  7B

            9.místo - Natálie Šafářová  - 9,14  (os .rek.) 2B

            10.místo - Ellen Ondrušková - 9,24 1B

 

60m př.: 1.místo - Anika Zbořilová - 12,20  11B

              2.místo - Eliška Derková - 12,21 (os. rekord)  9B

              6.místo - Simona Spáčilová - 13,43 (os. rekord) 5B

              7.místo - Jolana Mazlová - 13,62 (os. rekord) 4B

              8.místo - Barbora Janochová - 15,03  3B

 

150m : 4.místo - Kateřina Kocůrová - 22,37  8B

            8.místo - Kateřina Mašínská - 23,63  2B

 

800m: 1.místo - Ellen Ondrušková - 2:48,53  11B

           4.místo - Jolana Mazlová - 3:04,09 (os. rekord) 7B

 

výška: 2.místo - Eliška Derková - 8,5B

 

dálka: 1.místo - Anika Zbořilová - 4,08  (os. rekord) 11B

           5.místo - Karolína Lamačová - 3,93  (os. rekord) 6B

           6.místo - Natálie Šafářová - 3,91  (os. rekord) 5B

           8.místo - Kateřina Mašínská - 3,90 3B

koule: 2.místo - Veronika Plevová  - 8,00  9B

          10.místo - Karolína Lamačová - 7,03  1B



oštěp: 1.místo - Veronika Plevová - 22,32  11B

           7.místo - Zuzana Orálková - 13,52 - 4B



štafeta 4x60m :  3.místo - Šafářová, Mazlová, Zbořilová, Plevová  -  36,57  8B

                          4.místo - Ondrušková, Mašínská, Lamačová, Kocůrová  - 37,13  7B 



Všem dětem patří velká gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci klubu.

2. kolo nás čeká po prázdninách 9. 9. 2021 v Hodoníně.



Jitka Derková

Vedoucí družstev mladšího žactva AHA Vyškov

Mob. 731 492 679

 

203642794_967173204109718_578902334382449802_n.jpg