Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Valná hromada AHA Vyškov v úterý 31.8.2021 - POZVÁNKA
1 2
Semifinále "A" Mistrovství Moravy a Slezska družstev st. žactva, Vyškov
3 4
Baráž o I. ligu mužů a žen, Vítkovice
5
Mistrovství ČR družstev mužů a žen, Břeclav
6 7 8 9
Krajský přebor družstev mladších žáků a ml. žákyň, sk. B, 2. kolo, Vyškov
10
AHA tyčka, Vyškov
11
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 3. kolo, Břeclav
12
13 14 15 16
Mistrovství JMK družstev ml. žáků a ml. žákyň, Břeclav
17 18
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců, Olomouc
19
Krajské finále atletických přípravek (KLAP), Slavkov u Brna
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2
Pístovická riviéra, Pístovice
3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vítejte zpět, v dresu AHA Vyškov, II. liga začíná!

Vítejte zpět, v dresu AHA Vyškov, II. liga začíná!Filip Navrátil a Filip Zeman se vrátili "domů", v AHA Vyškov s atletikou začínali, hostující Eliáš Urban, co by hostující, také.

V neděli, ve Znojmě, začíná druholigová soutěž, sk. E družstev mužů a žen. Na startu soutěže by měly stát obě družstva AHA Vyškov, jak družstvo žen, tak družstvo mužů. Soutěž má tři kola v základní části (13. 6. 2021 Znojmo; 3. 7. 2021 Hodonín; 22. 8. 2021 Břeclav) a následuje, pro úspěšná družstva na 1. až 4. místě, barážová "rozstřelka" o I. ligu (4. 9. 2021). 

 

Družstvo žen AHA Vyškov:

Vedoucí družstva: Luboš Stloukal

Kapitánka družstva: Denisa Hubáčková

Zajímavosti kolem družstva: Oporami družstva by měla být kapitánka družstva Denisa Hubáčková obklopená dorostenkami a juniorkami a také zkušenými atletkami jako Jitka Derková a Kristýna Sedláková. Zajímavostí je "návrat" Pavlíny Zahradníčkové, kdysi velkého talentu AHA Vyškov, která co by hostující závodnice mohla být oporou družstva stejně jako Eva Zabloudilová, půlkařka v brněnských službách, také tedy jako hostující atletka. Nutno zmínit i hostující Kristýnu Štofkovou, která v loňském roce byla nejvíce bodující atletkou AHA Vyškov družstva juniorek. Společnými silami by tedy děvčata měla bojovat i za zraněnou Sabinu Fiantovou, což je největší ztráta mančaftu. Přejeme Sabině brzký návrat na závodní dráhy! 

 

Družstvo mužů AHA Vyškov:

Vedoucí družstva: Luboš Stloukal

Kapitán družstva: Jiří Němeček

Zajímavosti kolem družstva: Odchovanci AHA Vyškov, pětinásobný Mistr ČR Filip Navrátil a všestranný Filip Zeman se vrátili do svého mateřského dresu tam, kde s atletikou před léty začínali. Společně s mládežníky, se zkušeným kapitánem družstva a hostujícím "navrátilcem" Eliášem Urbanem by měli tvořit tým, který by měl mít určitý potenciál. Velká škoda neúčasti výškaře Tomáše Fišera, po více, jak půlroční přestávce (zranění) by se měli objevit na startu svých disciplín Jan Koutný a Sebastian Hajzler.

 

V současném kvapíku závodů se jedná o poslední příležitost pro mládežnické atlety, jak plnit účastnické limity na Mistrovství ČR dorostu a juniorů jednotlivců na dráze na Kladně (19. až 20. 6. 2021). Přejeme nejen vyškovským atletům mnoho závodního štěstí!

 

PS: Odjezd výpravy do Znojma je v neděli 13. 6. 2021 v 7:00 hod., sraz k odjezdu již v 6:30 hod.(!!!!!).