Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
6
Pohár rozhlasu, okresní kolo Vyškov
7 8
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen, Ostrava
9 10 11
II. liga M a Ž, sk. E, 1. kolo, Hodonín
12
Mistrovství Moravy a Slezska ml. a st. žactva jednotlivců, Znojmo
13 14 15 16 17 18 19
Mistrovství JMK družstev ml. a st. žactva, sk. SEVER, 2. kolo, Vyškov
20 21 22 23 24 25 26
II. liga, sk. E, 2. kolo, Vyškov
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31 1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Veronika Bučová, Štěpán Derka a Jakub Štébl na stupních vítězů v Ostravě

Veronika Bučová, Štěpán Derka a Jakub Štébl na stupních vítězů v Ostravě



Dobrý večer, milí rodiče,

 
dnes 9.3. proběhl v Ostravě závod pro mladší žactvo a přípravky -  Kids Atletics Poruba. 
Na tento závod si našlo cestu i 10 atletů z našeho klubu. Ve velmi početném obsazení ( hlavně v kategorii mladších žákyň) se děti vůbec neztratily a domů si odvezli řadu osobních rekordů a dokonce i 4 medaile - 2 zlaté, 1 stříbrná a 1 bronzová.
A zde jsou výsledky:
60m přípravka hoši:
1.m Štěpán Derka 8,99s (v rozběhu 9,15)
5.m Jakub Štébl  9,52s ( v rozběhu 9,55)
 
60m ml. žákyně:(68 závodnic)
11.m Ema Mačíková 8,85s (v rozběhu 8,84)
13.m Adéla Sedláková 8,87s (v rozběhu 8,79)
23.m Adéla Lochmanová 9,04s
 
150m ml. žákyně: (65 závodnic)
9. m Adéla Sedláková 21,81s
14.m Adéla Lochmanová 22,06s
26.m Ema Mačíková 22,48s
 
150m ml. žáci:
9. m Dominik Černý  24,41s
 
200m přípravka hoši:
11.m Matěj Halas 35,85s
 
dálka ml. žáci:
10.m Jakub Honel  3,93m
 
dálka přípravka hoši:
1.m Jakub Štébl  4,27m
 
600 m přípravka hoši:
2.m Štěpán Derka 1:55,85
6.m Matěj Halas 2:09,70
 
800 m ml. žákyně:
3.m Veronika Bučová 2:39,13
12.m Anežka Halasová  2:58,75
 
800 m ml. žáci:
6.m Jakub Honel 2:45,95
8.m Dominik Černý 2:55,17
 
60m př. ml. žákyně
6.m Veronika Bučová 11,67s (v rozběhu 11,70s)
 
Štafeta ml. žákyně:
6. m Sedláková, Lochmanová, Mačíková, Bučová  2:02,00
 
Štafeta ml. žáci:
4.m Derka, Honel, Halas, Štébl  2:08,70
 
Všem malým atletům blahopřejeme k předvedeným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.
Velký dík patří i fanouškům (rodičům), kteří nám pomohli s dopravou dětí na tyto závody. 
Veškeré výsledky naleznete na stránkách www.atletika.cz.
 
Přeji všem pěkný večer.
 
S pozdravem Jitka Derková
  trenérka AHA Vyškov