Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Odkazy na PŘIHLÁŠKY - Čokoládová tretra Vyškov, 9. 4. 2024
Čokoládová tretra Vyškov 2024, atletický stadion za parkem ve Vyškově
10 11 12 13 14
15 16
Štafetový pohár, okresní kolo Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
17 18
Nábor do sportovních skupin 6. tříd
19 20 21
22 23 24 25 26 27
KP JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER, 1. kolo, Blansko
28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vedoucí družstev žen a mužů hodnotí a svolává družstva do akce, do Znojma

Vedoucí družstev žen a mužů hodnotí a svolává družstva do akce, do Znojma



ZPRAVODAJ  Z 3.KOLA  II.NL DRUŽSTEV MUŽŮ ŽEN SKUPINY E  

Hodonín 24.6.2023

Famózní výkon kluků!!! Jsou zpět ve hře o postup do baráže!!!

Skoro měsíční pauza byla v soutěži družstev mužů a žen 2.NL družstev skupiny E.

3.kolo proběhlo minulou sobotu v Hodoníně na po tornádu zrekonstruovaném stadionu.

Zřejmě předprázdninový termín, další víkendové „repre“ závody, zranění, nebo již začátek dovolených způsobilo nejen v našich družstvech  velké absence. Omluvenky se kupili a tak jsme do Hodonína odjížděli (hlavně) holky ve velmi skromném počtu závodníků…

Cíl byl jasný, holky udržet vedoucí postavení a kluci zabojovat o to, aby měli ještě ve 4.kole motivaci v boji o baráž…..

No a nakonec se děli zajímavé věci!!!

Holky postupně každá sbírala bodík po bodíku a nakonec vybojovala solidní 3.místo, což bohatě stačilo na potvrzení průběžného vedení….po třech kolech vedeme o 3 body!!!

Nejvíce bodíků získala naše hostujicí vrhačka Evča Hammacher, která získala naše jediné vítězství, a to v kladivu…Dvakrát 3.místo urvala Bety Suchomelová na tyčce a v oštěpu a taky Danča Řiháková na 400m těsně za osobákem….bodovala všechna děvčata, která se postavila na start!!

Nejlepší umístění měly:

1.místo – Eva Hammacher, kladivo 4kg, 33,42m

3.místo – Eva Hammacher, disk 1kg, 26,78m

3.místo – Alžběta Suchomelová, Tyč 2,58m

3.místo – Alžběta Suchomelová, Oštěp 26,66m

3.místo – Daniela Řiháková, 400m, 61,00sek

 

Celkově holky získali 162 bodů a skončili třetí !!!!

Družstvo mužů, tak to byla famózní jízda 11 statečných, kteří překvapili nejen sebe a vedoucího družstva J, ale i všechny ostatní, neboť se díky dvěma vítězstvími, třemi druhými a třemi třetími místy umístili v konečném součtu na druhém místě!!!

Celkově se tak po třech kolech dělí s Jihlavou o druhé až třetí místo a mají tak nakročeno k již zdánlivě ztracené baráži!!!

Kdo by to byl po prvním kole čekal?????

1.místo – Kryštof Vintera, tyč, 465 cm

1.místo – Jakub Derka, 400mpř, 58,00s

2.místo- Dominik Havlíček, 100m, 11,71 SB

2.místo-  Kryštof Vintera, 400mpř, 59,36s

2.místo -  štafeta 4x100m, (J.Dekra, M.Derka, K.Vintera, D.Havlíček), 45,37s

3.místo – Jakub Derka, 110mpř, 18,11s

3.místo – Michal Derka, 400m, 51,77s

3.místo – Dominik Havlíček, 200m, 23,53s

 

4.kolo je v neděli 20.8. ve Znojmě.     Ahoj,  Luboš Stloukal