Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Odkazy na PŘIHLÁŠKY - Čokoládová tretra Vyškov, 9. 4. 2024
Čokoládová tretra Vyškov 2024, atletický stadion za parkem ve Vyškově
10 11 12 13 14
15 16
Štafetový pohár, okresní kolo Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
17 18
Nábor do sportovních skupin 6. tříd
19 20 21
22 23
Krajská liga atletických přípravek (KLAP), 1. kolo, Blansko
24 25 26 27
KP JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER, 1. kolo, Blansko
28
29 30
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém, Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Třinci za mančafty i s osobáky

V Třinci za mančafty i s osobáky



Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců a juniorek,

2. kolo, 29. 8. 2020 v Třinci

 

DRUŽSTVO JUNIOREK AHA VYŠKOV

 

Družstvo sice neobhájilo fantastickou čtvrtou příčku z prvního kola soutěže z Vyškova, nicméně 5. příčka je opět bezesporu úspěchem, za který nutno děvčatům pogratulovat.

 

Běh na 3000 m, juniorky:

3. místo – Soňa MIHULOVÁ, 11:44,55 min.

Štafety 4 x 400 m, juniorky:

3. místo – AHA Vyškov (Adéla PROVAZNÍKOVÁ, Tereza MAZLOVÁ, Kateřina ČAMLÍKOVÁ, Soňa MIHULOVÁ), 4:48,94 min.

Hod kladivem, 4 kg, juniorky:

3. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 36,41 m

4. místo - Natálie NOVÁKOVÁ, 34,83 m

7. místo - Tereza LUSKOVÁ, 26,53 m

Běh na 400 m př., juniorky:

4. místo - Sabina FIANTOVÁ, 68,39 s.

9. místo – Tereza MAZLOVÁ, 85,87 s.

Běh na 2000 m př., juniorky:

5. místo – Tereza MAZLOVÁ, 8:01,49 min.

7. místo – Eliška ŠIROKÁ, 8:51,91 min.

Běh na 100 m př., juniorky:

5. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,97 s.

8. místo – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 19,58 s.

Běh na 800 m, juniorky:

8. místo – Sabina FIANTOVÁ – 2:22,64 min.

Vrh koulí 4 kg, juniorky:

8. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 9,64 m

Hod diskem 1 kg, juniorky:

8. místo – Kristýna ŠTOFKOVÁ, 27,36 m

9. místo – Natálie NOVÁKOVÁ, 24,35 m

Skok daleký, juniorky:

9. místo – Eliška ŠIROKÁ, 4,72 m

Hod oštěpem 600 g, juniorky:

10. místo – Tereza LUSKOVÁ, 27,88 m

 

Tabulka 2. kola soutěže družstev juniorek:

1. AK Olymp Brno, spolek A – 203

2. TJ Sokol Opava – 146

3. Atletický klub Olomouc z. s. – 131

4. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 93

5. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 83

6. SSK Vítkovice, z. s. – 82

7. AK Olymp Brno, spolek B – 62

8. TJ Lokomotiva Břeclav – 39

9. TJ TŽ Třinec – 38

10. TJ Slezan Frýdek-Místek, z. s. – 16

11 Atletický klub Zlín, z. s. – 15

12. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště – 11

14. TJ Šumperk, z. s. - 0

 

DRUŽSTVO DOROSTENCŮ AHA VYŠKOV

 

Dorostenci AHA Vyškov mohou být s osmým místem v tabulce spokojeni. Umístění v horní části tabulky je odměnou za nasazení, které předvedli.

 

Bodující dorostenci AHA Vyškov:

Skok o tyči, dorostenci:

2. místo – Mario HAJZLER, 3,99 m

5. místo – Jakub DERKA, 3,09 m (OR)

Skok daleký, dorostenci:

4. místo – Ondřej BUDÍK, 6,37 m (OR)

Trojskok, dorostenci:

4. místo – Ondřej BUDÍK, 12,44 m (OR)

Běh na 300 m př.:

5. místo – Jakub DERKA, 41,26 s.

Patřičnou bojovnost s kvalitními výkony se prezentovali též Alexej PETEČEL (100 m - 11,92 s. /OR/; 400 m – 56,15 s.), Jaroslav KVASNICA (100 m - 11,93 s.; 200 m – 24,52 s.) a Radim JANŮ (disk 1,5 kg – 27,21 m; koule 5 kg – 11,78 m)

 

 Tabulka 2. kola soutěže družstev dorostenců:

1. Atletický klub Olomouc z. s. – 196 bodů

2. TJ Jiskra Otrokovice - 185

3. SSK Vítkovice, z.s. – 108,5

4. JAC Brno – 87

5. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 72

6. TJ Sokol Opava - 65

7. Sportovní klub Přerov 1908 z. s. – 42

8. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 35

9. Atletický klub Zlín, z. s. – 26

10. TJ Lokomotiva Břeclav – 24

11. AC Čejkovice – 20

12. TJ Slezan Frýdek-Místek, z. s. – 18

13. Atletický klub Hodonín, z. s. – 16,5

14. Atletika Poruba z. s. – 14

15. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 10

16. Atletický klub Prostějov, z. s. – 8

17. AK Šternberk z. s. – 3

18. TJ Šumperk, z. s. – 2

19. TJ TŽ Třinec – 0

20. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště - 0

 

Jako hostující se v dresu juniorů VSK Univerzita Brno se představili dva atleti AHA Vyškov:

Skok o tyči, junioři:

1. místo – Sebastian HAJZLER, 4,68 m (OR)

Běh na 800 m, junioři:

3. místo – Pavel LENOMAR, 2:03,61 min.

Běh na 400 m př.:

5. místo – Sebastian HAJZLER, 57,20 s.

Mimo bodování se představila v závodě dorostenek Adéla Provazníková:

Běh na 300 m př., dorostenky:

8. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 49,68 s.

 

Velice slušné, pro atletiku ideální, počasí dopřálo atletům hezkých závodů. Děkujeme všem atletům AHA Vyškov za skvělou reprezentaci klubu v Třinci.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/45227/0/2