Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Odkazy na PŘIHLÁŠKY - Čokoládová tretra Vyškov, 9. 4. 2024
Čokoládová tretra Vyškov 2024, atletický stadion za parkem ve Vyškově
10 11 12 13 14
15 16
Štafetový pohár, okresní kolo Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
17 18
Nábor do sportovních skupin 6. tříd
19 20 21
22 23
Krajská liga atletických přípravek (KLAP), 1. kolo, Blansko
24 25 26 27
KP JMK družstev ml. a st. žactva, skupina SEVER, 1. kolo, Blansko
28
29 30
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém, Vyškov, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile

V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile



 

Během víkendu proběhly dvoje závody, kterých se zúčastnili i naši šikovní atleti.

V sobotu 7. 10. 2023 proběhl 62. ročníku Běhu Pístovickou riviérou. Krásné počasí běžcům přálo a bylo to vidět i na výkonech. 

 

Zde jsou výsledky: Benjamínci hoši  2018 a mladší, 200 m

1. místo Dvořák Filip              0:52

7. místo Šic Matyáš                  1:07

 

Lyžařská školka, 2016-2017, 500 m

dívky :

6. místo Hlivová Eliška              2:53

7. místo Dvořáková Adéla          2:59

9. místo Poláchová Barbora     3:04

 

Hoši :

1. místo Bučo Dominik             2:29

7. místo Šic Jaroslav                   2:55

10. místo Michalec Tomáš           3:12

12. místo Urban Jan                     3:20

 

Přípravka   dívky, 2014-2015, 500 m    

4. místo Poláchová Šárka             2:30

6. místo Šmehlíková Anna            2:32

17. místo Válková Adina               3:00

18. místo Sedláková Šárka            3:05

 

Nejmladší žactvo, 2012-2013, 500 m

žákyně :

5. místo Hrabovská Lucie             2:15

7. místo Vežníková Johanka         2:19

9. místo Jašíčková Linda               2:24

12. místo Barešová Michaela         2:32

 

Žáci :

4. místo Horák Tomáš                     2:14

6. místo Halas Matěj                       2:17

7. místo Derka Štěpán                     2:17

15. místo Štébl Jakub                      2:37

17. místo Střelec Jakub                   2:38

24. místo Jati Matyáš                       3:00

25. místo Michalec Jiří                      3:01

 

Mladší žákyně, 2010- 2011, 1000 m

1. místo Michaela Pytelová               4:38

4. místo Izabella Sekáčová                4:57

5. místo Emma Špaňhelová               4:58

6. místo Natálie Adamcová                4:58

7. místo Anežka Halasová                  5:17

8. místo Anna Cigánková                 5:30

9. místo Nikol Smejkalová                5:38

 

Mladší žáci:

7. místo Robin Van Homelen       5:10


Starší žákyně, 2008-2009, 2000 m

2. místo Eliška Derková   10:33

5. místo Simona Spáčilová  11:29


Dorostenky: 3600 m

1. místo Jolana Šubová 20:54

2. místo Daniela Řiháková  21:03


Dorostenci:

1.místo Michal Derka  16:48

 

Ženy A:

3.místo Dagmar Dvořáková 24:48

4.místo Sabina Fiantová 24:55

8.místo Taťána Tomešová 30:46

 

Ženy C:

4.místo Magdaléna Hajzlerová 29:55

 

Muži A:

3. místo Jakub Derka 34:32 

 

Muži D:

2.místo Jiří Hajzler, 37:39 min.

 

Závod byl také pokračováním seriálu Dlouhá míle 2023.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci klubu. Kompletní výsledky viz: https://www.behpistovickourivierou.cz/