Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorek a juniorů, 1. kolo, Ostrava
6
Pohár rozhlasu, okresní kolo Vyškov
7 8
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů, mužů a žen, Ostrava
9 10 11
II. liga M a Ž, sk. E, 1. kolo, Hodonín
12
Mistrovství Moravy a Slezska ml. a st. žactva jednotlivců, Znojmo
13 14 15 16 17 18 19
Mistrovství JMK družstev ml. a st. žactva, sk. SEVER, 2. kolo, Vyškov
20 21 22 23 24 25 26
II. liga, sk. E, 2. kolo, Vyškov
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31 1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile

V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile



 

Během víkendu proběhly dvoje závody, kterých se zúčastnili i naši šikovní atleti.

V sobotu 7. 10. 2023 proběhl 62. ročníku Běhu Pístovickou riviérou. Krásné počasí běžcům přálo a bylo to vidět i na výkonech. 

 

Zde jsou výsledky: Benjamínci hoši  2018 a mladší, 200 m

1. místo Dvořák Filip              0:52

7. místo Šic Matyáš                  1:07

 

Lyžařská školka, 2016-2017, 500 m

dívky :

6. místo Hlivová Eliška              2:53

7. místo Dvořáková Adéla          2:59

9. místo Poláchová Barbora     3:04

 

Hoši :

1. místo Bučo Dominik             2:29

7. místo Šic Jaroslav                   2:55

10. místo Michalec Tomáš           3:12

12. místo Urban Jan                     3:20

 

Přípravka   dívky, 2014-2015, 500 m    

4. místo Poláchová Šárka             2:30

6. místo Šmehlíková Anna            2:32

17. místo Válková Adina               3:00

18. místo Sedláková Šárka            3:05

 

Nejmladší žactvo, 2012-2013, 500 m

žákyně :

5. místo Hrabovská Lucie             2:15

7. místo Vežníková Johanka         2:19

9. místo Jašíčková Linda               2:24

12. místo Barešová Michaela         2:32

 

Žáci :

4. místo Horák Tomáš                     2:14

6. místo Halas Matěj                       2:17

7. místo Derka Štěpán                     2:17

15. místo Štébl Jakub                      2:37

17. místo Střelec Jakub                   2:38

24. místo Jati Matyáš                       3:00

25. místo Michalec Jiří                      3:01

 

Mladší žákyně, 2010- 2011, 1000 m

1. místo Michaela Pytelová               4:38

4. místo Izabella Sekáčová                4:57

5. místo Emma Špaňhelová               4:58

6. místo Natálie Adamcová                4:58

7. místo Anežka Halasová                  5:17

8. místo Anna Cigánková                 5:30

9. místo Nikol Smejkalová                5:38

 

Mladší žáci:

7. místo Robin Van Homelen       5:10


Starší žákyně, 2008-2009, 2000 m

2. místo Eliška Derková   10:33

5. místo Simona Spáčilová  11:29


Dorostenky: 3600 m

1. místo Jolana Šubová 20:54

2. místo Daniela Řiháková  21:03


Dorostenci:

1.místo Michal Derka  16:48

 

Ženy A:

3.místo Dagmar Dvořáková 24:48

4.místo Sabina Fiantová 24:55

8.místo Taťána Tomešová 30:46

 

Ženy C:

4.místo Magdaléna Hajzlerová 29:55

 

Muži A:

3. místo Jakub Derka 34:32 

 

Muži D:

2.místo Jiří Hajzler, 37:39 min.

 

Závod byl také pokračováním seriálu Dlouhá míle 2023.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci klubu. Kompletní výsledky viz: https://www.behpistovickourivierou.cz/