Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
24 25
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile

V Pístovicích s atlety AHA Vyškov, dovezli jsme i medaile



 

Během víkendu proběhly dvoje závody, kterých se zúčastnili i naši šikovní atleti.

V sobotu 7. 10. 2023 proběhl 62. ročníku Běhu Pístovickou riviérou. Krásné počasí běžcům přálo a bylo to vidět i na výkonech. 

 

Zde jsou výsledky: Benjamínci hoši  2018 a mladší, 200 m

1. místo Dvořák Filip              0:52

7. místo Šic Matyáš                  1:07

 

Lyžařská školka, 2016-2017, 500 m

dívky :

6. místo Hlivová Eliška              2:53

7. místo Dvořáková Adéla          2:59

9. místo Poláchová Barbora     3:04

 

Hoši :

1. místo Bučo Dominik             2:29

7. místo Šic Jaroslav                   2:55

10. místo Michalec Tomáš           3:12

12. místo Urban Jan                     3:20

 

Přípravka   dívky, 2014-2015, 500 m    

4. místo Poláchová Šárka             2:30

6. místo Šmehlíková Anna            2:32

17. místo Válková Adina               3:00

18. místo Sedláková Šárka            3:05

 

Nejmladší žactvo, 2012-2013, 500 m

žákyně :

5. místo Hrabovská Lucie             2:15

7. místo Vežníková Johanka         2:19

9. místo Jašíčková Linda               2:24

12. místo Barešová Michaela         2:32

 

Žáci :

4. místo Horák Tomáš                     2:14

6. místo Halas Matěj                       2:17

7. místo Derka Štěpán                     2:17

15. místo Štébl Jakub                      2:37

17. místo Střelec Jakub                   2:38

24. místo Jati Matyáš                       3:00

25. místo Michalec Jiří                      3:01

 

Mladší žákyně, 2010- 2011, 1000 m

1. místo Michaela Pytelová               4:38

4. místo Izabella Sekáčová                4:57

5. místo Emma Špaňhelová               4:58

6. místo Natálie Adamcová                4:58

7. místo Anežka Halasová                  5:17

8. místo Anna Cigánková                 5:30

9. místo Nikol Smejkalová                5:38

 

Mladší žáci:

7. místo Robin Van Homelen       5:10


Starší žákyně, 2008-2009, 2000 m

2. místo Eliška Derková   10:33

5. místo Simona Spáčilová  11:29


Dorostenky: 3600 m

1. místo Jolana Šubová 20:54

2. místo Daniela Řiháková  21:03


Dorostenci:

1.místo Michal Derka  16:48

 

Ženy A:

3.místo Dagmar Dvořáková 24:48

4.místo Sabina Fiantová 24:55

8.místo Taťána Tomešová 30:46

 

Ženy C:

4.místo Magdaléna Hajzlerová 29:55

 

Muži A:

3. místo Jakub Derka 34:32 

 

Muži D:

2.místo Jiří Hajzler, 37:39 min.

 

Závod byl také pokračováním seriálu Dlouhá míle 2023.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci klubu. Kompletní výsledky viz: https://www.behpistovickourivierou.cz/