Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Valná hromada AHA Vyškov v úterý 31.8.2021 - POZVÁNKA
1 2
Semifinále "A" Mistrovství Moravy a Slezska družstev st. žactva, Vyškov
3 4
Baráž o I. ligu mužů a žen, Vítkovice
5
Mistrovství ČR družstev mužů a žen, Břeclav
6 7 8 9
Krajský přebor družstev mladších žáků a ml. žákyň, sk. B, 2. kolo, Vyškov
10
AHA tyčka, Vyškov
11
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 3. kolo, Břeclav
12
13 14 15 16
Mistrovství JMK družstev ml. žáků a ml. žákyň, Břeclav
17 18
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců, Olomouc
19
Krajské finále atletických přípravek (KLAP), Slavkov u Brna
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
20 21 22 23
Zdravá výživa aneb atletika pro rodinu, Vyškov
24 25 26
Semifinále M MaSl družstev mladších žáků a žákyň, Brno
27 28 29 30 1
Atletický 4-boj s vloženou disciplínou 150 m
2
Pístovická riviéra, Pístovice
3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V KLAP 2021 Aháčci devátí

V KLAP 2021 Aháčci devátí



KLAP – Krajská liga atletických přípravek

 

V neděli 19. 9. 2021 se ve Slavkově u Brna konalo krajské finále atletických přípravek.

Do finále se nám probojovalo A družstvo. Zde na nás čekala konkurence dalších 13 týmů.

Závodilo se opět v disciplínách 60 m, 300 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem a společná štafeta dívek a kluků na 4x 60m .

Děti si závody doufám užívali a byli spokojeni. 

Konečné 9. místo je pro nás asi v této chvíli spokojeností a všem dětem mockrát děkujeme za reprezentaci klubu.

 

Pořadí smíšených družstev KLAP pro rok 2021:Aháčci na KLAP finále ve Slavkově u Brna.jpg

1. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 116 bodů

2. Orel Vyškov – 50

3. SK Speed Brno, spolek – 45

4. TJ Sokol Přísnotice – 43

5. Atletický klubu Ludvíka Daňka, z s. – 39

6. TJ Lokomotiva Břeclav – 39

7. Elite Sport Boskovice – 30,5

8. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 29,5

9. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 29

10. SK Trops Brno – 28

11. Atletika 4All Valtice - 22

12. Atletický klub Kuřim, z. s. – 13

13. AC Moravský Krumlov – 12

14. AC Čejkovice - 8

 

Celkové výsledky naleznete zde :  https://online.atletika.cz/…132