Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém
27 28 29 30
Krajský přebor družstev staršího žactva, 1. kolo, Vyškov
1
2 3 4 5 6 7
Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů, 1. kolo, Vyškov
8
Přebor JMK ml. a st. žactva jednotlivců, Břeclav
9 10
Pohár rozhlasu, Vyškov
11 12 13 14 15
II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
II. liga začíná ve Vyškově 15. 5. 2022
16 17 18 19
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
23 24
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo
25 26 27 28 29
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Otrokovice
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Ostrava
5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V KLAP 2021 Aháčci devátí

V KLAP 2021 Aháčci devátí



KLAP – Krajská liga atletických přípravek

 

V neděli 19. 9. 2021 se ve Slavkově u Brna konalo krajské finále atletických přípravek.

Do finále se nám probojovalo A družstvo. Zde na nás čekala konkurence dalších 13 týmů.

Závodilo se opět v disciplínách 60 m, 300 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem a společná štafeta dívek a kluků na 4x 60m .

Děti si závody doufám užívali a byli spokojeni. 

Konečné 9. místo je pro nás asi v této chvíli spokojeností a všem dětem mockrát děkujeme za reprezentaci klubu.

 

Pořadí smíšených družstev KLAP pro rok 2021:Aháčci na KLAP finále ve Slavkově u Brna.jpg

1. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 116 bodů

2. Orel Vyškov – 50

3. SK Speed Brno, spolek – 45

4. TJ Sokol Přísnotice – 43

5. Atletický klubu Ludvíka Daňka, z s. – 39

6. TJ Lokomotiva Břeclav – 39

7. Elite Sport Boskovice – 30,5

8. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 29,5

9. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 29

10. SK Trops Brno – 28

11. Atletika 4All Valtice - 22

12. Atletický klub Kuřim, z. s. – 13

13. AC Moravský Krumlov – 12

14. AC Čejkovice - 8

 

Celkové výsledky naleznete zde :  https://online.atletika.cz/…132