Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5
Mezistátní utkání U18, Piešťany (Slovenská republika)
6
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
7
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Brně Rysáčci na půl úspěšní, děvčata vybojovala postup na M JMK

V Brně Rysáčci na půl úspěšní, děvčata vybojovala postup na M JMK



Rysačky postupují do finále Mistrovství Jihomoravského kraje družstev

Anna Cigánková zvítězila ve skoku vysokém

 

Dobrý večer, milí rodiče a atleti,

 

ráda bych vás informovala o výsledcích 3. kola závodů družstev mladšího žactva, které proběhlo ve čtvrtek 22. 6. v Brně na stadionu atletického klubu Moravská Slavie.

I přesto, že jsme jeli v oslabené sestavě (nemoci a zranění), jsme nedopadli vůbec špatně. Všichni bojovali ze všech sil a udělali si řadu osobáků.

Celkové výsledky jsou následující:

 

Děvčata:

1. Moravská Slavia Brno   154 b

2.SK Speed Brno     127,33  b

3. AK Ludvíka Daňka Blansko  114 b

4. Fénix Blansko 84,50 b

5. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.  73,83 b

6. Orel Vyškov   47 b

7. AK Kuřim  28 b

8. SK Trops Brno 22,33 b

9. VSK Univerzita Brno 14 b

10. Elite Boskovice  12 b

11. Moravská Slavia Brno B  6 b

 

Chlapci:

1. AK Ludvíka Daňka Blansko  177,50 b

2. VSK Univerzita Brno  132 b

3. Moravská Slavia Brno   89 b

4. SK Speed Brno  88 b

5. Orel vyškov  68 b

7. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.  59,50 b

8. Elite Boskovice  33 b

 

Bodující děvčata:

60 m př:

10. Veronika Bučová 11,91  3 b

11. Nela Klímová     11,92   2 b

12. Emma Špaňhelová 12,03 b

 

výška:

1. Anna Cigánková  1,30  11,33

6. Anežka Halasová  1,25  6,50

 

koule 2 kg:

9. Anežka Halasová 7,26  4b

 

oštěp 400g:

3. Barbora Křížová 18,99   10b

4. Julie Poledniková 18,87  9b

 

800m:

10. Veronika Bučová  2:47,81 3b

 

dálka:

3. Nela Klímová 4,34 10b

 

štafeta 4x60m:

6. Klímová, Špaňhelová, Smejkalová, Bučová  36,00  7b

 

Bodující chlapci:

60m př:

4. Viktor Vintera  11,63  9b

 

60m:

8. Viktor Vintera 9,29  4,5b

 

oštěp 500g

3. Tadeáš Kopřiva  26,08  10b

9. Lukáš Pokluda  17,06   4b

 

800m:

5. Viktor Vintera 2:44,43 8b

 

koule 3kg:

3. Ondřej Klvač  8,99  10b

6. Šimon Otáhal  7,40  7b

 

Po třech kolech do finále JMK postupují ze 4. místa děvčata. Chlapcům bohužel postup utekl a skončili na 5. místě.

Finále se bude konat v |Hodoníně ve čtvrtek 7.9. Prosím rezervujte si tento termín.

 

Přeji všem pěkný večer.

 

S pozdravem Jitka Derková