Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém (klubový závod), Vyškov, Letní pole
28 29 30
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva 2026, Ostrava
31
Mistrovství Moravy a Slezska 2026 D, J, M a Ž
1
2 3 4 5
Ostrava Indoor II 2026, Ostrava
6 7
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2026, Ostrava
8
9 10 11
Sportovec Vyškova 2025, Besední dům, Vyškov
12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
Mistrovství ČR D, J v hale 2026, Ostrava
22
Mistrovství ČR D, J v hale 2026, Ostrava
23 24 25 26 27 28 1
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěšné vystoupení v Praze, v hale O. Jandery, zlato, bronz i "brambůrka"

Úspěšné vystoupení v Praze, v hale O. Jandery, zlato, bronz i "brambůrka"



AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR 2026 V HALOVÉ ATLETICE JEDNOTLIVCŮ A DRUŽSTEV

 

Tyčaři AHA Vyškov úspěšně hájili barvy svých vysokých škol

 

V pražské atletické hale O. Jandery, ve Stromovce, se utkali o tituly a také o co nejlepší výkony na úvod halové atletické sezony, atletičtí závodníci, tentokrát ve službách svých vysokých škol. V sektoru skoku o tyči se objevili hned tři atleti AHA Vyškov.  Z počátku klidná mistrovská soutěž tyčařů se proměnila ve vyhrocenou soutěž, díky otazníkům kolem řízení průběhu soutěže. Každopádně závod opanoval olympionik David Holý, který však startoval mimo mistrovskou soutěž akademiků. Akademickým Mistrem ČR se stal Sebastian Hajzler (ČVUT Praha), bronz vybojoval Kryštof Vintera (UP Olomouc) a na čtvrtém místě skončil Marek Malits (VUT Brno), všichni tři atleti AHA Vyškov.

 

Akademické Mistrovství ČR ve skoku o tyči, muži:

1. místo, Akademický Mistr ČR – Sebastian HAJZLER (ČVUT Praha), 4,80 m

3. místo – Kryštof VINTERA (UP Olomouc), 4,40 m

4. místo – Marek MALITS (VUT Brno), 4,20 m

 

Blahopřejeme chlapcům k dosaženým výkonům a zisku cenných bodů pro své školy. Děkujeme za reprezentaci klubu v Hlavním městě Praze. 

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/85767/0/2

 

Sebastian Hajzler hodnotí své vystoupení takto: „Byl to, tak napůl, úspěšný vstup do sezony. 1. místo je vždycky fajn. Hlavní je zůstat zdravý a při dalších závodech výkon vylepšit.“