Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Mistrovství Jihomoravského kraje D, J, M a Ž, Čejkovice
10
Mistrovství Jihomoravského kraje D, J, M a Ž, Hodonín
11
Výcvikový tábor SCM JM2, Vyškov
12
Výcvikový tábor SCM JM2, Vyškov
Workshop Zdravá výživa, Vyškov
13
Výcvikový tábor SCM JM2, Vyškov
14
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
Výcvikový tábor SCM JM2, Vyškov
15
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
Výcvikový tábor SCM JM2, Vyškov
16
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
17
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
18
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
19
Letní sportovní tábor Ostružná 2022
20 21
II. liga M a Ž, sk. E, 4. kolo
22 23 24 25 26 27
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze, Brno
28
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze, Brno
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Trenérka Kristýna hodnotí a informuje

Trenérka Kristýna hodnotí a informuje



Krásnou druhou adventní neděli všem.

V sobotu 5.12.2020 proběhl na Vyškovském stadionu 16. ročník Vyškovského Mikulášského běhu-memoriálu Milana Dvořáka.
Počasí bylo v sobotu nádherné a o závodění a vynikající výsledky nebyla nouze.
I přes to všechno, co se kolem poslední měsíce děje se děti ze závodu radovali a odcházeli domů spokojené.
 
Zde je přehled výsledků :
Muži : 4,8 km
2 - Kalous Marek 
5- Němeček Jiří
7- Spáčil Zdeněk
Junioři 2,7 km
1- Jakub Bárek
Dorostenci : 2,7 km
1- Mario Hajzler
2-Jakub Derka
Starší žáci : 2,7 km
2- Michal Derka
3-Tomáš Pleva
4- Filip Jašíček
mladší žáci : 1,8 km
4- Thomas Korolkov
5-Štěpán Opletal
6- Patrik Pukowietz
přípravka hoši 900 m
1- Šimon Bučo
2- Jan Jašíček
minipřípravka hoši 400 m
1- Kryštof Krejčík
3- Michal Hrabovský
6- Jakub Honel
Benjamínci 300 m
1- Jakub Štébl
2- Štěpán Derka
3- Matěj Krajčík
4- David Čtvrtníček
6- Samuel Ritter
7- David Zachoval
8- David Korčák
9- David Vlachynský
Zlatíčka hoši  200 m
1- Matěj Honel
4- Mikoláš Šujan
5- Jakub Jirka
6- Vilém Valouch
 
ženy 4,8 km
2- Soňa Mihulová
3- Tereza Mazlová
8- Andrea Václavková
ženy B  4,8 km
5- Jitka Derková
Juniorky 2,7 km
1- Sabina Fiantová
4- Kateřina Čamlíková
starší žákyně 1,8 km
1- Pavlína Čamlíková
mladší žákyně 900 m
5- Alžběta Suchomelová
7- Veronika Plevová
8-Anika Zbořilová
9- Natálie Šafářová
12 - Barbora Ševčíková
přípravka dívky 900 m
3 - Eliška Derková
4- Ema Smejkalová
6- Michaela Pytelová
minipřípravka  400 m
1- Veronika Bučová
5- Adéla Sedláková
6- Aneta Pospíšilíková
8- Johanka Vežníková
9- Veronika Alánová
10- Adéla Krajčíková
Benjamínky  300 m
5- Lucie Hrabovská
6- Linda Jašíčková
6- Michaela Barešová
8- Klaudie Spáčilová
9- Anna Šolcová
Zlatíčka   200 m
2- Šárka Sedláková
3- Emma Najmanová
4- Šarlota Ševšíková
5- Eliška Hlivová
6- Eliška Kouřilová
8- Patricie Russwurmová
9- Zoja Spáčilová
10 - Diana Čonková
 
Všem moc děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme ke skvělým výsledkům.
 
Všechny výsledky naleznete zde : https://online.atletika.cz/…999
 
 
Od pondělí 7.12. 2020 budou tréninky všech skupinek probíhat od 16:30 do 17:30 na stadionu za parkem.
Vchod na stadion bude pod hodinami. Šatny nebudou k dispozici, takže děti by měli být už převlečené.
Atletická školka již bude trénovat oba dva dny. Tj. v pondělí i ve čtvrtek.
Poslední letošní trénink bude 17.12.2020.
 
 
 
S pozdravem
--
Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov
Tel.739656868