Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1
Krajský přebor družstev st. žactva, 1. kolo, Hodonín (ODLOŽENO)
2
3 4 5 6 7 8
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 1. kolo, Ostrava-Vítkovice (ODLOŽENO)
9
10 11 12 13 14 15
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo, Znojmo (ODLOŽENO)
16
17 18 19 20 21 22
II. liga mužů a žen, 1. kolo, Vyškov (ZRUŠENO)
23
KP družstev st. žactva, 3. kolo a MJMK st. žactva jednotl., Břeclav (ODLOŽENO)
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců, Slavkov u Brna (ODLOŽENO)
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
6
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Trenérka Kristýna hodnotí a informuje

Trenérka Kristýna hodnotí a informuje



Krásnou druhou adventní neděli všem.

V sobotu 5.12.2020 proběhl na Vyškovském stadionu 16. ročník Vyškovského Mikulášského běhu-memoriálu Milana Dvořáka.
Počasí bylo v sobotu nádherné a o závodění a vynikající výsledky nebyla nouze.
I přes to všechno, co se kolem poslední měsíce děje se děti ze závodu radovali a odcházeli domů spokojené.
 
Zde je přehled výsledků :
Muži : 4,8 km
2 - Kalous Marek 
5- Němeček Jiří
7- Spáčil Zdeněk
Junioři 2,7 km
1- Jakub Bárek
Dorostenci : 2,7 km
1- Mario Hajzler
2-Jakub Derka
Starší žáci : 2,7 km
2- Michal Derka
3-Tomáš Pleva
4- Filip Jašíček
mladší žáci : 1,8 km
4- Thomas Korolkov
5-Štěpán Opletal
6- Patrik Pukowietz
přípravka hoši 900 m
1- Šimon Bučo
2- Jan Jašíček
minipřípravka hoši 400 m
1- Kryštof Krejčík
3- Michal Hrabovský
6- Jakub Honel
Benjamínci 300 m
1- Jakub Štébl
2- Štěpán Derka
3- Matěj Krajčík
4- David Čtvrtníček
6- Samuel Ritter
7- David Zachoval
8- David Korčák
9- David Vlachynský
Zlatíčka hoši  200 m
1- Matěj Honel
4- Mikoláš Šujan
5- Jakub Jirka
6- Vilém Valouch
 
ženy 4,8 km
2- Soňa Mihulová
3- Tereza Mazlová
8- Andrea Václavková
ženy B  4,8 km
5- Jitka Derková
Juniorky 2,7 km
1- Sabina Fiantová
4- Kateřina Čamlíková
starší žákyně 1,8 km
1- Pavlína Čamlíková
mladší žákyně 900 m
5- Alžběta Suchomelová
7- Veronika Plevová
8-Anika Zbořilová
9- Natálie Šafářová
12 - Barbora Ševčíková
přípravka dívky 900 m
3 - Eliška Derková
4- Ema Smejkalová
6- Michaela Pytelová
minipřípravka  400 m
1- Veronika Bučová
5- Adéla Sedláková
6- Aneta Pospíšilíková
8- Johanka Vežníková
9- Veronika Alánová
10- Adéla Krajčíková
Benjamínky  300 m
5- Lucie Hrabovská
6- Linda Jašíčková
6- Michaela Barešová
8- Klaudie Spáčilová
9- Anna Šolcová
Zlatíčka   200 m
2- Šárka Sedláková
3- Emma Najmanová
4- Šarlota Ševšíková
5- Eliška Hlivová
6- Eliška Kouřilová
8- Patricie Russwurmová
9- Zoja Spáčilová
10 - Diana Čonková
 
Všem moc děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme ke skvělým výsledkům.
 
Všechny výsledky naleznete zde : https://online.atletika.cz/…999
 
 
Od pondělí 7.12. 2020 budou tréninky všech skupinek probíhat od 16:30 do 17:30 na stadionu za parkem.
Vchod na stadion bude pod hodinami. Šatny nebudou k dispozici, takže děti by měli být už převlečené.
Atletická školka již bude trénovat oba dva dny. Tj. v pondělí i ve čtvrtek.
Poslední letošní trénink bude 17.12.2020.
 
 
 
S pozdravem
--
Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov
Tel.739656868