V neděli 17. 5. se konalo ve Znojmě Mistrovství jihomoravského kraje jednotlivců mladšího žactva.
Do Znojma si našli cestu i atleti našeho klubu.
V konkurenci jihomoravských atletů se neztratili a přivezli domů 3 cenné kovy 7 umístění do 8. místa.
Celkové výsledky:
Oštěp 500g ml. žáci:
1. Štěpán Derka 35,21m
60m př. ml. žáci:
3. Jakub Štébl 10,61
kriket ml. žáci:
2. Štěpán Derka 51,27m
4. Jakub Štébl 45,39m
kriket ml. žákyně:
4. Barbora Špičáková 41,40
oštěp 400g ml. žákyně:
6. Barbora Špičáková 21,81m
výška ml. žáci:
5. Matěj Halas 1,19m
dálka ml. žákyně:
7. Linda Jašíčková 4,23m (PB)
koule 3 kg ml. žáci:
6. Rostislav Novák 7,66m (PB)
300m m. žáci:
6. Matěj Halas 49,18s (PB)
300m ml. žákyně:
11.m Linda Jašíčková 50,03
štafeta 4x 60m ml. žáci:
4. Derka, Novák, Halas, Štébl 34,23s
Všichni zaslouží velkou pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci klubu. Rodičům patří poděkování za výpomoc s dopravou na tyto závody.