Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
6
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze v Ostravě
7 8
Zlatá tretra, Ostrava
9
Vyškovská míle
10
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 1. kolo v Hodoníně - ZRUŠENO
11
AHA tyčka
12 13
Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků, Olomouc
14 15 16 17
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. B, 2. (první) kolo v Břeclavi
18 19
Finále JMK KLAP - Krajské ligy atletických přípravek ve Slavkově u Brna
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
20
Mezistátní utkání juniorů Polsko - Česko v Karpaczi (Polsko)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let v Jablonci nad Nisou
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze v Třinci
21 22
Mistrovství JMK družstev mladších žáků a mladších žákyň ve Vyškově, M JMK ml. ž. jednotl.
23 24 25 26
M M a Sl. družstev dorostenců a juniorek, 3. kolo v Břeclavi
27
Mistrovství Moravy a Slezska družstev žáků, Břeclav
28 29 30
Atletický čtyřboj, Vyškov
1 2 3
Pístovická riviéra po 59-té
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi



Běh okolo Vyškova

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězně v cíli

 

Benjamínci (2015-2020), 60 m

Dívky:

1. místo - Šárka SEDLÁKOVÁ, 13,9 s.

Hoši :

2. místo - Matěj HONEL, 13,6 s.

 

Atletická školka (2013-2014), 200 m

Dívky :

2. místo - Lucie HRABOVSKÁ, 39,4 s.

Hoši:

2. místo - Jakub ŠTÉBL, 39,8 s.

 

Mini přípravka  (2011-2012), 400m

Dívky:

5. místo - Adéla SEDLÁKOVÁ, 1:29,3 min. 

Hoši :

1. místo - Kryštof  KREJČÍK, 1:17,9 min.

4. místo - Michal HRABOVSKÝ, 1:23,9 min.

7. místo - Jakub HONEL, 1:30,0 min.

 

Ženy A (1986-2000), 8 km

6. místo - Kristýna  Sedláková, 47:51 min.

 

Ženy B (1976-1985)

3. místo - Lenka  LUDROVANOVÁ, 49:54 min.

 

Výsledky Běhu okolo Vyškova najdete viz: Běh kolem Vyškova 2020.xls

 

V Morkovicích triatlon

Dagmar Dvořáková a Lucie Hrabovská vítězi

 

Na triatlon se vydali sourozenci Hrabovští a Dáša Dvořáková.

v kategorii 2011-2012 Michal Hrabovský 6. místo

40m plavání, 3km kolo, 1km běh - 16:46,6 min.

v kategorii 2013-2014 Lucka Hrabovská  1. místo

20m plavání, 1,5km kolo, 500m běh, 10:09,0 min.

 

Dáša Dvořáková 1. místo 0,2 km plavání, 20 km kolo, 5km běh, 1:14:04,3


Kristýna Sedláková
Trenérka atletické školky AHA Vyškov
Tel. 739656868