Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
24 25
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi



Běh okolo Vyškova

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězně v cíli

 

Benjamínci (2015-2020), 60 m

Dívky:

1. místo - Šárka SEDLÁKOVÁ, 13,9 s.

Hoši :

2. místo - Matěj HONEL, 13,6 s.

 

Atletická školka (2013-2014), 200 m

Dívky :

2. místo - Lucie HRABOVSKÁ, 39,4 s.

Hoši:

2. místo - Jakub ŠTÉBL, 39,8 s.

 

Mini přípravka  (2011-2012), 400m

Dívky:

5. místo - Adéla SEDLÁKOVÁ, 1:29,3 min. 

Hoši :

1. místo - Kryštof  KREJČÍK, 1:17,9 min.

4. místo - Michal HRABOVSKÝ, 1:23,9 min.

7. místo - Jakub HONEL, 1:30,0 min.

 

Ženy A (1986-2000), 8 km

6. místo - Kristýna  Sedláková, 47:51 min.

 

Ženy B (1976-1985)

3. místo - Lenka  LUDROVANOVÁ, 49:54 min.

 

Výsledky Běhu okolo Vyškova najdete viz: Běh kolem Vyškova 2020.xls

 

V Morkovicích triatlon

Dagmar Dvořáková a Lucie Hrabovská vítězi

 

Na triatlon se vydali sourozenci Hrabovští a Dáša Dvořáková.

v kategorii 2011-2012 Michal Hrabovský 6. místo

40m plavání, 3km kolo, 1km běh - 16:46,6 min.

v kategorii 2013-2014 Lucka Hrabovská  1. místo

20m plavání, 1,5km kolo, 500m běh, 10:09,0 min.

 

Dáša Dvořáková 1. místo 0,2 km plavání, 20 km kolo, 5km běh, 1:14:04,3


Kristýna Sedláková
Trenérka atletické školky AHA Vyškov
Tel. 739656868