Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1
Čokoládová tretra Vyškov 2021, platný termín
2
Atleti spolu, otevřený trénink atletů AHA Vyškov, přijď mezi nás!
3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorů a juniorek, 1. kolo, Olomouc
6
MM a Sl. družstev dorostenců a dorostenek, 1. kolo, MMaSl. jednotlivců, Zlín
7
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha-Juliska
8 9
Klubový přebor II
10
KLAP, sk. C, 1. kolo, Slavkov u Brna
11 12 13
II. liga mužů a žen, skupina E, 1. kolo, Znojmo
14 15
KLAP, sk. C, 2. kolo, Kyjov
16
KP družstev starších žáků a starších žákyň, 1. kolo, M JMK jedn. ve vybr. disc., Břeclav
17
KP družstev mladších žákyň a mladších žáků, sk. B, Slavkov u Brna
18 19
Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze, Kladno
20
Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze, Kladno
21 22 23
KP družstev starších žáků a starších žákyň, 2. kolo, M JMK ve vybr. discipl., Hodonín
24
Atletika pro rodinu, Vyškov
25
Nanukový pětiboj, Vyškov
26
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Zlín
27
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Zlín
Mistrovství JMK M, Ž, J a dorostu jednotlivců, Hodonín
28 29 30 1 2 3
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Hodonín
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězi



Běh okolo Vyškova

Šárka Sedláková a Kryštof Krejčík vítězně v cíli

 

Benjamínci (2015-2020), 60 m

Dívky:

1. místo - Šárka SEDLÁKOVÁ, 13,9 s.

Hoši :

2. místo - Matěj HONEL, 13,6 s.

 

Atletická školka (2013-2014), 200 m

Dívky :

2. místo - Lucie HRABOVSKÁ, 39,4 s.

Hoši:

2. místo - Jakub ŠTÉBL, 39,8 s.

 

Mini přípravka  (2011-2012), 400m

Dívky:

5. místo - Adéla SEDLÁKOVÁ, 1:29,3 min. 

Hoši :

1. místo - Kryštof  KREJČÍK, 1:17,9 min.

4. místo - Michal HRABOVSKÝ, 1:23,9 min.

7. místo - Jakub HONEL, 1:30,0 min.

 

Ženy A (1986-2000), 8 km

6. místo - Kristýna  Sedláková, 47:51 min.

 

Ženy B (1976-1985)

3. místo - Lenka  LUDROVANOVÁ, 49:54 min.

 

Výsledky Běhu okolo Vyškova najdete viz: Běh kolem Vyškova 2020.xls

 

V Morkovicích triatlon

Dagmar Dvořáková a Lucie Hrabovská vítězi

 

Na triatlon se vydali sourozenci Hrabovští a Dáša Dvořáková.

v kategorii 2011-2012 Michal Hrabovský 6. místo

40m plavání, 3km kolo, 1km běh - 16:46,6 min.

v kategorii 2013-2014 Lucka Hrabovská  1. místo

20m plavání, 1,5km kolo, 500m běh, 10:09,0 min.

 

Dáša Dvořáková 1. místo 0,2 km plavání, 20 km kolo, 5km běh, 1:14:04,3


Kristýna Sedláková
Trenérka atletické školky AHA Vyškov
Tel. 739656868