Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
MEMORIÁLY ve Vyškově 2022
29 30 1 2
Skákání do prázdnin, Vyškov
3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
19
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
20
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
21
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
22
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
23
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rysačky vítězně ve Slavkově, Rysáčci třetí

Rysačky vítězně ve Slavkově, Rysáčci třetí



Dobrý večer, Vážení rodiče,

 

ráda bych vám všem chtěla poděkovat za spolupráci při včerejších závodech družstev ve Slavkově.

Moc jste nám pomohli a moc si toho vážíme.

Děti byly také skvělí, podávaly výborné výkony a doufám, že si to pěkně užily.

A jak to celé dopadlo? 

 

Děvčata skončila na prvním místě a chlapci na místě třetím.

 

Celkové výsledky jsou tyto:

 

Děvčata:

1. AHA Vyškov    163,50 b

2. Atletika Slavkov     120,50 b

3. TJ Lokomotiva Břeclav  66 b

4. AK Hodonín                   63 b

5. AC Track a Field Brno    58 b

6. Orel Vyškov                   33 b

7. SK Trops Brno              29 b

8. AK Kyjov                      26 b

 

Chlapci:

1. TJ Lokomotiva Břeclav      177,50 b

2. Atletika Slavkov                 170.50 b

3. AHA Vyškov                   82 b

4. Orel Vyškov                         59 b

5. AK Hodonín                         28 b

6. AK Kyjov                             14 b

7. AC Track a Field Brno         10 b

8. SK Trops Brno                     10 b

9. AC Čejkovice                        0 b

 

Bodující děvčata a chlapci:

 

60 m př. dívky:

1. Eliška Derková  9.92          11b

3. Kateřina Mašínská  11.09     8 b

5. Karolína Lamačová   11,61   6 b

8. Emma Špaňhelová   12.42   3 b

9. Jolana Mazlová        12,50    2 b

 

60 m:

2. Kateřina Kocůrová  8,47  (8,57 v roz.) 9 b

5. Klára Nováková      8,81 (8,84 v roz.)  6 b

7. Ellen Ondrušková    8,89 (9,03 v roz.)  4 b

 

150 m:

2. Eliška Derková   20,34   9 b

5. Klára Nováková  21,61   6 b

 

300 m:

2. Kateřina Kocůrová  45,33  9 b

 

1500 m:

1. Ellen Ondrušková  5: 42,64   11 b

5. Michaela Pytelová  6:09,59    6 b

7. Jolana Mazlová       6:20,75   4 b

8. Emma Špaňhelová  6:27,83   3 b

 

oštěp:

6. Simona Spáčilová  16,59   5 b

 

koule 2 Kg:

2. Karolína Lamačová  9,71   9 b

10. Simona Spáčilová  6,45   1 b

 

dálka:

1. Eliška Derková  473 cm    11 b

4. Kateřina Mašínská   427 cm  7 b

 

výška:

4. Jolana Mazlová  1,30m   6,5 b

4. Barbora Janochová   1,30  6,5 b

7. Kateřina Šmerdová    1,20   3,5 b

 

štafeta:

1. Kocůrová, Mašínská, Lamačová, Ondrušková   33.54    11 b

6. Procházková, Pytelová, Šmerdová, Janochová   36,17    5 b

10. Sekáčová, Špaňhelová, Smejkalová, Spáčilová  38,18  1 b

 

Chlapci:

60 m př. :

2. Sebastian Tauš  11,27  9 b

4. Viktor Vintera     11,43   7 b

7. Šimon Bučo       12,18   4 b

8. Jan Jašíček        12,24   3 b

9. Daniel Alex Kingma  12,31  2 b

10. Jakub Lasovský      12,98  1 b

 

1500 m:

3. Daniel Alex Kingma   6:08,80   8 b

7. Jakub Lasovský         6:11,89   4 b

 

300 m:

6. Viktor Vintera  48,43  5 b

8. Jan Jašíček    50,59  3 b

 

oštěp:

7. Vítek Ferenc  21,21 m  4 b

10. Adam Ulrich 20,12 m  1 b

 

dálka:

3. Sebastian Tauš  468 cm  8 b

10. Viktor Vintera   413 cm  1 b

 

výška:

3.Sebastian Tauš  1,48 m  8 b

10. Šimon Bučo    1,25 m  1 b

 

štafeta:

5. Kingma, Kingma, Ferenc, Lasovský  37,40  6 b

 

Všechny výsledky najdete na stránkách atletika.cz.

 

Dále bych vás ráda informovala o dalším 3. kole, které nás čeká již další čtvrtek 16. 6. 2022 v Břeclavi. Zde se rozhodne o čtyřech postupujících do finále, které pak bude na podzim. 

Pojedeme vlakem, přesný čas vám ještě sdělím, ale mělo by to být asi kolem poledne.

Od vás potřebuji jen potvrzení, zda se vaše dítko zúčastní, popř. napište i disciplíny jaké by si přálo.

Prosím o odpověď od všech do neděle 12. 6. 2022

 

Děkuji za váš čas a přeji pěkný víkend.

 

S pozdravem Jitka Derková