Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30
Silvestrovská laťka, tyč a výška, Ostrava
31 1
2 3 4 5
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
6 7 8
9
Akademické MČR v hale pro rok 2023, Praha-Strahov
10 11 12 13
Mistrovství jižní Moravy v hale ml. a st. žactva, Ostrava-Vítkovice
14
Česká tyčka, Praha-Strahov
15
16 17 18 19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
22
Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi, Ostrava-Vítkovice
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
23 24
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém, Vyškov
25 26 27 28 29
30
Atletika pro rodinu, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
31 1 2
Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT), Ostrava-Vítkovice
3
Mistrovství Moravy a Slezska v hale mladšího žactva, Ostrava-Vítkovice
4
Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, muži a ženy v hale, Ostrava-Vítkovice
5
Mistrovství Moravy a Slezska v hale staršího žactva, Ostrava-Vítkovice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rysačky ve Zlíně

Rysačky ve Zlíně



Družstvo dívek AHA Vyškov ve Zlíně osmé, v semifinále Mistrovství Moravy a Slezska

Odhodlání děvčat bojovat v semifinále Mistrovství Moravy a Slezska, kam zaslouženě postoupila z Mistroství Jihomoravského kraje, postupem prázdnin částečně vyprchávalo, nicméně dívky svedly rovnocenný souboj s nejlepšími družstvy Jihomoravského a Zlínského kraje.

Největší bodový zisk pro družstvo zaznamenala Alžběta Suchomelová, před Veronikou Walterovou a Danielou Řihákovou, bodovalo celkem šest atletek.

 

Pořadí Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev žákyň:

1. místo - Atletický klub Zlín, z. s., 224 bodů

2. místo - TJ Lokomotiva Břeclav, 132,5

3. místo - AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště

4. místo – JAC Brno, 121,5

5. místo – Atletika Holešov, z. s. , 103,5

6. místo – AC Moravská Slavia Brno, spolek, 80

7. místo – AK Olymp Brno, spolek, 65

8. místo – Atletický klub AHA Vyškov, z. s., 60,5

9. místo – Atletika Slavkov u Brna, z. s., 0

10. místo - SKM Valašské Meziříčí, 0

11. místo – TJ Jiskra Otrokovice, 0

 

Bodující atletky AHA Vyškov:

Skok daleký, žákyně:

3. místo – Ema KRÁLOVÁ, 5,29 m

Skok o tyči, žákyně:

3. místo – Alžběta SUCHOMELOVÁ, 2,19 m

5. místo – Veronika WALTEROVÁ, 1.93 m

Běh na 300 m, žákyně:

4. místo - Michaela VYLAMOVÁ, 44,41 s.

Hod oštěpem 500 g, žákyně:

5. místo - Alžběta SUCHOMELOVÁ, 29,10 m

Běh na 200 m př, žákyně:

6. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 32,67 s.

Hod kladivem 3 kg, žákyně:

6. místo – Veronika PLEVOVÁ, 22,68 m

8. místo – Veronika WALTEROVÁ, 18,04 m

Hod diskem 0,75 kg, žákyně:

7. místo – Veronika WALTEROVÁ, 20,33 m

Běh na 100 m př., žákyně:

7. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 16,76 s.

Vrh koulí 3 kg, žákyně:

7. místo – Veronika PLEVOVÁ, 8,48 m

Družstvo starších žákyň AHA Vyškov zaslouží poděkování za celoroční reprezentaci klubu v soutěžích družstev. Postup z M JMK je jistě úspěchem, vystoupení ve Zlíně bylo důstojné. Medailová ocenění však patřila jiným, výkonnějším družstvům. Kompletní výsledky viz:

https://online.atletika.cz/vysledky/65213/0/2