Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
MEMORIÁLY ve Vyškově 2022
29 30 1 2
Skákání do prázdnin, Vyškov
3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
19
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
20
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
21
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
22
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
23
Výcvikový tábor SCM, sekce skok o tyči, Vyškov
24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rysačky a Rysi v Olomouci bojovali se ctí

Rysačky a Rysi v Olomouci bojovali se ctí



Družstva Rysů a Rysaček končí svoji pouť v Olomouci

 

Do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska postoupila obě družstva AHA Vyškov. Postoupila z Krajského přeboru družstev Jihomoravského kraje, což je velký úspěch. V semifinále již byla oběma družstvům „stopka“ k dalšímu postupu.

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků, Olomouc:

1.       Atletický klub Olomouc z. s. – 178 bodů

2.       Atletický klub Hodonín,z. s. – 171

3.       BYAC Brno – 121

4.       TJ Lokomotiva Břeclav – 82

5.       Atletický klub Prostějov, z. s. – 80

6.       TJ Šumperk, z. s. – 76

7.       AK Šternberk z.s. – 59

8.       Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 46

9.       Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 38

10.   Sportovní klub Přerov 1908 z. s. – 33

Bodující atleti AHA Vyškov:

 

Běh na 1500 m př., žáci:

2. místo – Michal DERKA, 4:53,22 min.

 

Skok o tyči, žáci:

3. místo – Filip JAŠÍČEK, 2,90 m

 

Hod kladivem 4 kg, žáci:

3. místo - Felix Sebastian DRLÍK, 27,09 m

 

Hod diskem 1 kg, žáci:

5. místo – Felix Sebastian DRLÍK, 24,96 m

 

Běh na 300 m, žáci:

6. místo – Filip JAŠÍČEK, 44,40 s.

8. místo – Josef JAHODA, 46,09 s.

 

Hod oštěpem 600 g, žáci:

6. místo - Felix Sebastian DRLÍK, 35,81 m

 

Běh na 200 m př., žáci:

9. místo – Štěpán PROVAZNÍK, 35,09 s.

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň, Olomouc:

1.       TJ Šumperk, z. s. – 244 bodů

2.       Atletický klub Olomouc z. s. – 150

3.       JAC Brno – 134

4.       TJ Lokomotiva Břeclav – 133

5.       AK Olymp Brno, spolek – 98

6.       AC Moravská Slavia Brno, spolek – 82,5

7.       Sportovní klub Přerov 1908 z.s. – 21

8.       Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 19,5

9.       Atletický klub Prostějov, z. s. – 7

10.   AK Šternberk z. s. – 0

Bodující atletky AHA Vyškov:

 

Běh na 100 m př., žákyně:

2. místo – Aneta SEBEROVÁ, 15,13 s.

 

Běh na 200 m př., žákyně:

3. místo – Aneta SEBEROVÁ, 29,85 s.

 

Skok vysoký, žákyně:

9. místo – Veronika WALTEROVÁ, 1,37 m

 

Hod oštěpem 500 g, žákyně:

10. místo - Veronika WALTEROVÁ, 15,52 m

 

Děkujeme všem dívkám a chlapcům za reprezentaci klubu a blahopřejeme k předvedeným výkonům.

Kompletní výsledky viz: https://online.atletika.cz/vysledky/50133/0/2