Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5
Mezistátní utkání U18, Piešťany (Slovenská republika)
6
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
7
Mistrovství ČR víceboje, Stará Boleslav
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rekordy mítinku MEMORIÁLY ve Vyškově

Rekordy mítinku MEMORIÁLY ve Vyškově



MEMORIÁLY ve Vyškově

měly své vrcholy i nové rekordy mítinku

 

MEMORIÁL JAROMÍRA KREMLIČKY uspořádal Atletický klub AHA Vyškov již po šesté. Startovní polo se hemžilo skvělými atlety, úspěšným mládežníkům v dresech AHA Vyškov konkurovali přespolní atleti, zejména silná byla sprinterská výprava z Vítkovic a z Blanska.

 

Memoriál Jaromíra Kremličky v běhu na 400 m (v kalendáři WA), ženy:

1. místo – Michaela VYLAMOVÁ (AHA Vyškov), 55,92 s. (rekord mítinku)

2. místo – Maria KLAPUCHOVÁ (SSK Vítkovice), 56,20 s.

3. místo – Tereza SKLENÁŘOVÁ (SSK Vítkovice), 56,47 s.

 

Memoriál Jaromíra Kremličky v běhu na 400 m (v kalendáři WA), muži:

1. místo – Milan ŠČIBRÁNI (SSK Vítkovice), 47,74 s. (rekord mítinku)

2. místo – Jakub MAJERČÁK (SSK Vítkovice), 48,35 s.

3. místo – Michal DERKA (AHA Vyškov), 49,89 s.

 

43. ročník MEMORIÁLU ANTONÍNA MALEČKA byl ve znamení mladých, nadějných atletů. Ti předvedli kvalitní výkony.

 

Memoriál Antonína Malečka v běhu na 200 m př., ženy:

1. místo – Eliška DERKOVÁ (AHA Vyškov), 30,87 s.

2. místo – Lucie KNIESOVÁ (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko), 32,23 s.

3. místo – Sára ŠEBELOVÁ (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko), 33,02 s.

 

Memoriál Antonína Malečka v běhu na 200 m př., muži:

1. místo – Jáchym ČERNOCH (AHA Vyškov), 29,47 s.

2. místo – Vojtěch BRACHTL (AC TRACK & FIELD Brno), 29,90 s.

3. místo – Adam ULRYCH (AHA Vyškov), 32,30 s.

 

VLOŽENÉ DISCIPLÍNY:

 

Překážková dráha, atletická přípravka, hoši:

1. místo – Štěpán DERKA (AHA Vyškov), 9,3 s.

2. místo – Matěj HALAS (AHA Vyškov), 10,1 s.

3. místo – David ZACHOVAL (AHA Vyškov), 11,6 s.

 

Překážková dráha, atletická minipřípravka, dívky:

1. místo – Šárka POLÁCHOVÁ (AHA Vyškov), 11,3 s.

2. místo – Anna ŠMEHLÍKOVÁ (AHA Vyškov), 11,4 s.

3. místo – Adina VÁLKOVÁ (AHA Vyškov), 11,5 s.

 

Překážková dráha, atletická přípravka, dívky:

1. místo – Klaudie SPÁČILOVÁ (AHA Vyškov), 10,2 s.

2. místo – Linda JAŠÍČKOVÁ (AHA Vyškov), 10,7 s.

3. místo – Michaela BAREŠOVÁ (AHA Vyškov), 11,0 s.

 

SKOK O TYČI (v kalendáři WA):

 

Skok o tyči, ženy:

1. místo – Rafaela BURDA (TJ Slavoj BANES Pacov), 3,04 m

2. místo – Kateřina ČAMLÍKOVÁ (AHA Vyškov), 2,69 m

3. místo – Zuzana NEBOJSOVÁ (AHA Vyškov), 2,24 m

 

Skok o tyči, muži:

1. místo – Mario HAJZLER (AHA Vyškov), 5,31 m

2. místo – Sebastian HAJZLER (AHA Vyškov), 4,71 m

3. místo – Boris HOJDÍK (AO TJ Slávia STU Bratislava), 4,26 m

 

Atletům děkujeme za krásné výkony a přejeme hodně zdaru při vrcholící domácí atletické sezoně na dráze.

Kompletní výsledky:

 

https://online.atletika.cz/vysledky/76690