Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
24 25
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozdravy z Ostružné

Pozdravy z OstružnéDen první, pondělí 16. 8. 2021

 

Zdravíme všechny ze strašidelné školy v Ostružné. Na úvod jsme se rozdělili do týmů, děti nakreslily vlajky a vymyslely pokřiky. Máme tady Skeletony, Tarantulky, Duchy a Krysy. Protože nám chvílemi pršelo, museli jsme program přesunout do jídelny, kde jsme si zahráli pantomimu s atletickými motivy.. Děti to bavilo a opravdu jim to šlo. Asi tady máme nové herecké talenty. Den jsme zakončili fotbalovým turnajem a rozdělením prvních klíčů do celotáborové hry.IMG_20210816_154523.jpg

 

Zdraví AHAstrašidla z Ostružné

 

 

 

 

 

 

Den druhý, úterý 17. 8. 2021

 

Den druhý se nesl pod patronátem hejkala Boruta. Po dopoledních sportovních stanovištích plnily děti jeho pokyny. Ti starší se vydali na tajnou expedici, jejímž cílem byla bobová dráha v Petříkově, ti mladší si zahráli živé člověče nezlob se a potom se vydali kamarády vysvobodit.  Naštěstí se jim to podařilo. ????Po tak náročném dni zůstaly všechny talíře při večeři prázdné, někteří si šli přidat i čtyřikrát!!!stažený soubor (1).jfif

 

Pozdrav posílají AHAstrašidla z Ostružné. 

 

 

 

 

 

Den třetí, středa 18. 8. 2021

 

Dnešní den jsme zahájili nákupem zásob na čtvrteční výlet, po svačině jsme zvládli štafetové soutěže družstev a trénink na večerní dramatická vystoupení. Po obědě na děti čekala pekelná olympiáda. Děti skákaly v pytli,  běhaly se svázanýma nohama, absolvovaly biatlon se střelbou vleže i vestoje a sjezdové lyžování. Atmosféra byla skvělá. Všichni fandili a hlavně se bavili. Po opět skvělé večeři na závěr dne nám děti předvedly úžasná a dokonalá strašidelná vystoupení. Bavili se opět všichni. Po vyčerpávajícím dni šli všichni už v osm hodin do svých pokojů. stažený soubor (2).jfif

 

Pro dnešek vás zdraví pekelná AHAstrašidla z Ostružné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Den čtvrtý, čtvrtek 19. 8. 2021

 

Po pravidelné ranní rozcvičce a vydatné snídani jsme se vydali na celodenní výlet.  Během cesty jsme si zahráli bingo a děti luštily anagramy sportovců. Cestou jsme viděli několik pěchotnich srubů, které všichni  nadšeně zkoumali. Cílem cesty byla již tradičně Ramzová a její atrakce - minikáry a tubing. Celkem jsme ušlapali asi 13 kilometrů  a odměnou nám byly vyhlášené místní borůvkové knedlíky.  Večer byl tentokrát filmový, děti zhlédly pohádku Princezna zakletá v čase. Zítra nás čeká finále celotáborové hry a ještě další strašidelné překvapení. 

 

Dobrou noc přejí AHAstrašidla z Ostružné. 

 

 

Den pátý a šestý, pátek a sobota 20. až 21. 8. 2021

 

Páteční dopoledne mělo být odpočinkovým, v plánu byla jen krátká procházka, ale naše neunavitelné děti po ní zvládly i štafetové hrátky a na přání i další kolo biatlonu. Divácká kulisa byla naprosto neuvěřitelná, děti si fandily navzájem a vyhecovaly i nás ke zvládnutí jednoho kola běhu se střelbou tenisáky na cíl. Po obědě následovalo finále celotáborové hry ve stylu Pevnosti Boyard, děti hledaly indicie, vylušlily heslo a našly i správné klíče k pytli s pokladem. Vyhráli samozřejmě všichni. Po večeři jsme vylosovali ceny v tombole a po setmění už se všichni vydali na oblíbenou stezku odvahy, ze které si každý přinesl své strašidelné vysvědčení.

V sobotu po rozcvičce a snídani už následovalo jen balení a úklid, a po naložení věcí a vřelém rozloučení s paní Jonášovou jsme se vydali na vlak. Soustředění se vydařilo, už teď je nám smutno a těšíme na příští rok v tomto krásném prostředí.

 

Vaše AHAstrašidla

 

Závěrem:

 

Vážení rodiče,

doufám, že se děti vrátily ze soustředění domů unavené, ale spokojené :-) Snažili jsme se ze všech sil. A omlouváme se za ty mokré boty ze včerejší rozcvičky :-)

Musím všechny pochválit, nemuseli jsme řešit žádné vážné potíže, drobné "prohřešky" jsme vyřešili operativně. Nejkrutějším trestem se ukázal být bobřík mlčení.

Krátké reporty z jednotlivých dnů najdete na stránkách www.ahavyskov.cz, fotky se budeme snažit dát dohromady co nejdříve.

Ale už teď se můžete podívat na krásná dramatická vystoupení jednotlivých týmů na téma víly a hejkalové. Odkaz je níže.

Chtěla bych také moc poděkovat panu Štéblovi a panu Kocourkovi za odvoz zavazadel, je to pro nás obrovská pomoc.

Jen pro příště prosím popřemýšlejte nad mobilními telefony pro děti, některé dokazaly vaše večerní telefonáty docela rozhodit, přestože přes den ani nezasmutnily.

Pokud máte vy k nám nějaké připomínky nebo si děti na něco stěžovaly, nebojte se nám to říct, je to pro nás důležitá zpětná vazba, budeme se snažit to pro příště zlepšit.

 

Přeji všem krásný zbytek prázdnin a budeme se těšit od září na trénincích.

 

Markéta Plevová

trenérka AHA Vyškov

tel. 739 515 529