Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém
27 28 29 30
Krajský přebor družstev staršího žactva, 1. kolo, Vyškov
1
2 3 4 5 6 7
Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů, 1. kolo, Vyškov
8
Přebor JMK ml. a st. žactva jednotlivců, Břeclav
9 10
Pohár rozhlasu, Vyškov
11 12 13 14 15
II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
II. liga začíná ve Vyškově 15. 5. 2022
16 17 18 19
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
23 24
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo
25 26 27 28 29
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Otrokovice
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Ostrava
5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Ostrava
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Na Letňáku nejdále Kryštof Vintera

Na Letňáku nejdále Kryštof Vintera



Zdroj: Mgr. Jiří Němeček

VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE VE SKOKU DALEKÉM 2022

Dne 26. 4. 2022 se uskutečnila VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE VE SKOKU DALEKÉM 2022. Velká cena byla  rozdělena do šesti kategorií podle ročníku narození. Závody měly konečně bouřlivou atmosféru, kterou vytvořili, jak přihlížející žáci, tak i samotní závodníci. Pochvala patří všem závodníkům.

Kategorie mladší žákyně:

1. místo – Eliška Derková  – výkonem – 453 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Janochová Barbora – výkonem – 356 cm (AHA Vyškov)

3. místo – Anna  Vašíčková – výkonem – 355 cm (AHA Vyškov)

Kategorie mladších žáků:

1. místo – Sebastian Tauš – výkonem - 443 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Viktor Vintera – výkonem 428 cm (AHA Vyškov)

3. místo -  Daniel Alex Kingma – výkonem 413 cm (AHA Vyškov)

Kategorie starších žákyň:

1. místo – Michaela Vylamová  – výkonem – 452 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Daniela Řiháková   – výkonem – 444 cm (AHA Vyškov)

3. místo – Alžběta Suchomelová  – výkonem – 396 cm (AHA Vyškov)

Kategorie starších žáků:

1. místo – Thomas Korolkov – výkonem – 446 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Maxim Spisar – výkonem – 436 cm (AHA Vyškov)

3. místo – Ondřej Zeman  – výkonem – 435 cm (AHA Vyškov)

Kategorie dorostenek:

1. místo – Karolína Diasová – výkonem – 394 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Barbora  Ryšánková – výkonem – 356 cm (AHA Vyškov)

Kategorie dorostenců:

1. místo – Vintera Kryštof - výkonem – 570 cm (AHA Vyškov)

2. místo – Michal Derka  - výkonem – 562 cm (AHA Vyškov)

3. místo – Filip Jašíček - výkonem – 503 cm (AHA Vyškov)

Kompletní výsledky na www.atletika.cz

Gratulujeme!!!