Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov
4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mladší holky i kluci AHA Vyškov v prvním utkání družstev třetí

Mladší holky i kluci AHA Vyškov v prvním utkání družstev třetí



Krajský přebor JMK družstev mladšího žactva, skupina B

 

1. kolo se konalo ve čtvrtek 19. 5. 2022 na stadionu TJ lokomotiva Břeclav. Všichni se moc snažili a výsledkem bylo skvělé 3. místo pro obě družstva.

 

Zde jsou celkové výsledky.

 

chlapci:

1.TJ Lokomotiva Břeclav                        172 bodů

2. Atletika Slavkov u Brna                      138 b

3. Atletický klub AHA Vyškov                91 b

4.AK Hodonín                                            41 b

5.Orel Vyškov                                            33 b

6.AC Track a Field Brno                             5 b

8. SK Trops Brno                                         5 b

 

děvčata:

1. Atletika Slavkov u Brna                     112,25 bodů

2. TJ Lokomotiva Břeclav                         97  b

3. Atletický klub AHA Vyškov                87,25 b

4. AK Hodonín                                           63,50 b

5. AC Track a Field Brno                          54 b

6. AK Kyjov                                                37 b

7. Orel Vyškov                                           26 b

8. AC Čejkovice                                         15 b

9. SK Trops Brno                                       14 b

 

Bodující atleti:

 

60mpř chlapci:

5. Viktor Vintera    11,63     6 b

6. Vítek Ferenc      121,19  5 b

7.  Jan Jašíček        12,25    4 b

8. Šimon Bučo         12,73   3 b

 

300m chlapci

4.   Šimon Bučo    47,15     7 b

10.  Marc Sebastian Kingma  52,86  1 b 

 

800 m chlapci

2.   Viktor Vintera   2:37,96   9 b

4.  Daniel Alex Kingma  2:49,68  7 b

7. Jakub Lasovský      2:52,17    4 b

10.  Ondřej Adamík   2:57,70  1 b

 

kriket 

7.  Karel Pechmann 45,42 m  4 b

 

koule 3kg

6. Samuel Valníček  8.80 m  5 b

10. Adam Ulrich 7,21 m         1b

 

dálka

10. Sebastian Tauš  4.20 m  1 b

 

výška

2. Sebastian Tauš           1,52   9 b

5. Marc Sebastian Kingma    1,30  6 b

6. Jan Jašíček                       1,30  5 b

9. Karel Pechmann              1,25  2 b

 

štafeta 4x60m

3. Kingma, Kingma, Pechmann, Tauš    35,23   8 b

8. Slunský, Ferenc, Lasovský, Ulrich      42,67  3 b

 

 

60m př. děvčata

1. Eliška Derková  9,89  11 b

2. Kateřina Mašínská  10,89 9 b

 

60m

7. Kateřina Kocůrová  8,87  4 b ( v rozběhu 8,85)

8. Ellen Ondrušková   8,94  3 b  ( v rozběhu 8,92)

9. Nikola Koláčná         9,10 2 b ( v rozběhu 8,85)

 

300 m

2. Eliška Derková  44,85    9 b

4. ellen Ondrušková 46,01   7 b

6. Kateřina Kocůrová   47,05   5 b

 

800 m

8. Michaela Pytelová  2:57,56  3 b

 

kriket 

4. Michaela Pytelová  40,89    7 b

 

dálka

1. Eliška Derková  4,97 m 11 b

 

výška

7. Jolana Mazlová    1,25 4 b

10. Kateřina Šmerdová  1,20  0,25 b

 

štafeta 4x60 m

1. Kocůrová, Koláčná, Mašínská, Ondrušková    33,67  11 b

10. Nováková, Špaňhelová, Smejkalová, Procházková    37,60  1 b

 

Gratulujeme všem ke krásným výkonům a osobním rekordům a děkujeme za pěknou reprezentaci klubu.

 

Všechny výsledky najdete na stránkách atletika.cz.

 

Pěkný den.

 

S pozdravem Jitka Derková

vedoucí družstev ml. žactva (tel: 731 492 679)