Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4
Atletický čtyřboj ml. žactva, Vyškov
Vyškovská míle a VC města Vyškova ve skoku vysokém, Vyškov
5 6 7
Pístovická riviéra, Račice-Pístovice
8
9 10 11 12 13
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
14
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
15
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
16
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
17
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
18
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
19
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
20
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
21
Podzimní soustředění atletů v Tatrách, Slovensko
22
23 24 25 26 27 28
Sokolský běh 28. října, Bučovice
29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci

Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci



Cenné medaile atletů AHA Vyškov

Mistry Moravy a Slezska se stali Denisa Hubáčková, Tereza Mazlová,

Marek Kalous a Sebastian Hajzler

 

Olomoučtí pořadatelé jsou šikovní, takže vrchol atletické sezony v moravskoslezských krajích , z pohledu měření sil celkem 59 oddílů a klubů a 567 přítomných atletů dorostu, juniorů a dospělých, proběhlo v celodenním programu bez problémů, o to víc, že počasí opravdu atletice přálo, snad jen tradiční protivítr v cílové rovince byl mnohdy docela překážkou, zejména při útocích na kvalitní sprinterské výkony.

 

Ne vždy se daří dovést z takového to měření sil medaile. O to víc si tedy nutno vážit úspěchů, kterých atleti AHA Vyškov zde dosáhli:

 

Běh na 3000 m př.:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Tereza MAZLOVÁ, 12:15,69 min.

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Soňa MIHULOVÁ, 13:30,76 min. (OR)P1070329.JPG

 

Běh na 1500 m, muži:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Marek KALOUS, 4:03,74 min.

 

Skok o tyči, ženy:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Denisa HUBÁČKOVÁ, 2,42 m

 

Skok o tyči, junioři:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Sebastian HAJZLER, 4,42 m

 

Skok o tyči, juniorky:

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 2,82 m

 

Běh na 3000 m, dorostenci:

2. místo, Vicemistr Moravy a Slezska - Jan KOUTNÝ, 9:30,57 min. (OR)P1070350.JPG

 

Běh na 800 m, juniorky:

3. místo – Sabina FIANTOVÁ, 2:18,34 min. (OR)

 

Běh na 100 m př., ženy:

3. místo – Denisa HUBÁČKOVÁ, 18,05 s.

 

Běh na 400 m př., juniorky:

3. místo - Sabina FIANTOVÁ, 66,86 s. (OR)

 

Běh na 300 m př., dorostenci:

3. místo - Jakub DERKA, 42,49 s.

 

Hod kladivem 3 kg, dorostenky:

4. místo – Natálie NOVÁKOVÁ, 41,78 m (OR)P1070346.JPG

5. místo – Tereza LUSKOVÁ, 35,38 m (OR)

 

Běh na 800 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 2:16,02 min.

 

Běh na 200 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 24,89 s.

 

Vrh koulí 4 kg, ženy:

8. místo – Kristýna SEDLÁKOVÁ, 7,96 m

 

Běh na 100 m př., dorostenky:

8. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,89 s.

 

Běh na 400 m, junioři:

9. místo - Pavel LENOMAR, 55,14 s.

 

Hod diskem 1 kg, dorostenky:

10. místo - Natálie NOVÁKOVÁ, 25,81 m

 

Běh na 3000 m př., junioři:

DNF – Jakub BÁREK

 

Velká škoda velice slibně rozběhnutého stýplu juniora Jakuba Bárka, ten si „kalich hořkosti“ vypíjí v této sezoně až do dna, když kolize na jedné z překážek znamenala konec nadějím, což je velká škoda i vzhledem k nejbližším mistrovským závodům domácích šampionátů…

 

Blahopřejeme k osobním rekordům a děkujeme za reprezentaci klubu v kvalitním měření sil výkvětu moravskoslezské atletiky.

 

Kompletní výsledky najdete: https://online.atletika.cz/vysledky/44524/0/2