Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7
II. liga mužů a žen, sk. E, 2. kolo, Břeclav
8
9 10 11 12 13 14 15
16
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
17
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
18
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
19
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
20
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
21
Letní sportovní tábor Ostružná 2021
22
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Břeclav
23 24 25 26
Schůzka s rodiči, od 16:30 hod.
27 28
Mistrovství ČR do 22 let, Plzeň
29
Mistrovství ČR do 22 let, Plzeň
30 31
Valná hromada AHA Vyškov v úterý 31.8.2021 - POZVÁNKA
1 2
Semifinále "A" Mistrovství Moravy a Slezska družstev st. žactva, Vyškov
3 4
Baráž o I. ligu mužů a žen, Vítkovice
5
Mistrovství ČR družstev mužů a žen, Břeclav
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci

Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci



Cenné medaile atletů AHA Vyškov

Mistry Moravy a Slezska se stali Denisa Hubáčková, Tereza Mazlová,

Marek Kalous a Sebastian Hajzler

 

Olomoučtí pořadatelé jsou šikovní, takže vrchol atletické sezony v moravskoslezských krajích , z pohledu měření sil celkem 59 oddílů a klubů a 567 přítomných atletů dorostu, juniorů a dospělých, proběhlo v celodenním programu bez problémů, o to víc, že počasí opravdu atletice přálo, snad jen tradiční protivítr v cílové rovince byl mnohdy docela překážkou, zejména při útocích na kvalitní sprinterské výkony.

 

Ne vždy se daří dovést z takového to měření sil medaile. O to víc si tedy nutno vážit úspěchů, kterých atleti AHA Vyškov zde dosáhli:

 

Běh na 3000 m př.:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Tereza MAZLOVÁ, 12:15,69 min.

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Soňa MIHULOVÁ, 13:30,76 min. (OR)P1070329.JPG

 

Běh na 1500 m, muži:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Marek KALOUS, 4:03,74 min.

 

Skok o tyči, ženy:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Denisa HUBÁČKOVÁ, 2,42 m

 

Skok o tyči, junioři:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Sebastian HAJZLER, 4,42 m

 

Skok o tyči, juniorky:

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 2,82 m

 

Běh na 3000 m, dorostenci:

2. místo, Vicemistr Moravy a Slezska - Jan KOUTNÝ, 9:30,57 min. (OR)P1070350.JPG

 

Běh na 800 m, juniorky:

3. místo – Sabina FIANTOVÁ, 2:18,34 min. (OR)

 

Běh na 100 m př., ženy:

3. místo – Denisa HUBÁČKOVÁ, 18,05 s.

 

Běh na 400 m př., juniorky:

3. místo - Sabina FIANTOVÁ, 66,86 s. (OR)

 

Běh na 300 m př., dorostenci:

3. místo - Jakub DERKA, 42,49 s.

 

Hod kladivem 3 kg, dorostenky:

4. místo – Natálie NOVÁKOVÁ, 41,78 m (OR)P1070346.JPG

5. místo – Tereza LUSKOVÁ, 35,38 m (OR)

 

Běh na 800 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 2:16,02 min.

 

Běh na 200 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 24,89 s.

 

Vrh koulí 4 kg, ženy:

8. místo – Kristýna SEDLÁKOVÁ, 7,96 m

 

Běh na 100 m př., dorostenky:

8. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,89 s.

 

Běh na 400 m, junioři:

9. místo - Pavel LENOMAR, 55,14 s.

 

Hod diskem 1 kg, dorostenky:

10. místo - Natálie NOVÁKOVÁ, 25,81 m

 

Běh na 3000 m př., junioři:

DNF – Jakub BÁREK

 

Velká škoda velice slibně rozběhnutého stýplu juniora Jakuba Bárka, ten si „kalich hořkosti“ vypíjí v této sezoně až do dna, když kolize na jedné z překážek znamenala konec nadějím, což je velká škoda i vzhledem k nejbližším mistrovským závodům domácích šampionátů…

 

Blahopřejeme k osobním rekordům a děkujeme za reprezentaci klubu v kvalitním měření sil výkvětu moravskoslezské atletiky.

 

Kompletní výsledky najdete: https://online.atletika.cz/vysledky/44524/0/2