Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30
Silvestrovská laťka, tyč a výška, Ostrava
31 1
2 3 4 5
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
6 7 8
9
Akademické MČR v hale pro rok 2023, Praha-Strahov
10 11 12 13
Mistrovství jižní Moravy v hale ml. a st. žactva, Ostrava-Vítkovice
14
Česká tyčka, Praha-Strahov
15
16 17 18 19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
22
Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi, Ostrava-Vítkovice
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Ostrava-Vítkovice
23 24
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku vysokém, Vyškov
25 26 27 28 29
30
Atletika pro rodinu, ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
31 1 2
Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT), Ostrava-Vítkovice
3
Mistrovství Moravy a Slezska v hale mladšího žactva, Ostrava-Vítkovice
4
Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, muži a ženy v hale, Ostrava-Vítkovice
5
Mistrovství Moravy a Slezska v hale staršího žactva, Ostrava-Vítkovice
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci

Medailová žeň pro AHAteam v Olomouci



Cenné medaile atletů AHA Vyškov

Mistry Moravy a Slezska se stali Denisa Hubáčková, Tereza Mazlová,

Marek Kalous a Sebastian Hajzler

 

Olomoučtí pořadatelé jsou šikovní, takže vrchol atletické sezony v moravskoslezských krajích , z pohledu měření sil celkem 59 oddílů a klubů a 567 přítomných atletů dorostu, juniorů a dospělých, proběhlo v celodenním programu bez problémů, o to víc, že počasí opravdu atletice přálo, snad jen tradiční protivítr v cílové rovince byl mnohdy docela překážkou, zejména při útocích na kvalitní sprinterské výkony.

 

Ne vždy se daří dovést z takového to měření sil medaile. O to víc si tedy nutno vážit úspěchů, kterých atleti AHA Vyškov zde dosáhli:

 

Běh na 3000 m př.:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Tereza MAZLOVÁ, 12:15,69 min.

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Soňa MIHULOVÁ, 13:30,76 min. (OR)P1070329.JPG

 

Běh na 1500 m, muži:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Marek KALOUS, 4:03,74 min.

 

Skok o tyči, ženy:

1. místo, Mistryně Moravy a Slezska – Denisa HUBÁČKOVÁ, 2,42 m

 

Skok o tyči, junioři:

1. místo, Mistr Moravy a Slezska – Sebastian HAJZLER, 4,42 m

 

Skok o tyči, juniorky:

2. místo, Vicemistryně Moravy a Slezska – Kateřina ČAMLÍKOVÁ, 2,82 m

 

Běh na 3000 m, dorostenci:

2. místo, Vicemistr Moravy a Slezska - Jan KOUTNÝ, 9:30,57 min. (OR)P1070350.JPG

 

Běh na 800 m, juniorky:

3. místo – Sabina FIANTOVÁ, 2:18,34 min. (OR)

 

Běh na 100 m př., ženy:

3. místo – Denisa HUBÁČKOVÁ, 18,05 s.

 

Běh na 400 m př., juniorky:

3. místo - Sabina FIANTOVÁ, 66,86 s. (OR)

 

Běh na 300 m př., dorostenci:

3. místo - Jakub DERKA, 42,49 s.

 

Hod kladivem 3 kg, dorostenky:

4. místo – Natálie NOVÁKOVÁ, 41,78 m (OR)P1070346.JPG

5. místo – Tereza LUSKOVÁ, 35,38 m (OR)

 

Běh na 800 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 2:16,02 min.

 

Běh na 200 m, junioři:

7. místo - Pavel LENOMAR, 24,89 s.

 

Vrh koulí 4 kg, ženy:

8. místo – Kristýna SEDLÁKOVÁ, 7,96 m

 

Běh na 100 m př., dorostenky:

8. místo – Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 16,89 s.

 

Běh na 400 m, junioři:

9. místo - Pavel LENOMAR, 55,14 s.

 

Hod diskem 1 kg, dorostenky:

10. místo - Natálie NOVÁKOVÁ, 25,81 m

 

Běh na 3000 m př., junioři:

DNF – Jakub BÁREK

 

Velká škoda velice slibně rozběhnutého stýplu juniora Jakuba Bárka, ten si „kalich hořkosti“ vypíjí v této sezoně až do dna, když kolize na jedné z překážek znamenala konec nadějím, což je velká škoda i vzhledem k nejbližším mistrovským závodům domácích šampionátů…

 

Blahopřejeme k osobním rekordům a děkujeme za reprezentaci klubu v kvalitním měření sil výkvětu moravskoslezské atletiky.

 

Kompletní výsledky najdete: https://online.atletika.cz/vysledky/44524/0/2