Úvod > Aktuality > Marek Kalous obhájil v Jablonci nad Nisou vítězství

Marek Kalous obhájil v Jablonci nad Nisou vítězství

MLADÁ EVROPA

Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let

a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let

Marek Kalous obhájil loňské prvenství

Tradiční atletický mítink v Jablonci nad Nisou má své kouzlo a i loňské úspěchy (2 vítězství) měli svůj podíl na tom, že i po roce na sever Čech zavítala výprava mladých atletů AHA Vyškov, aby se poprala s mezinárodní konkurencí, jak o pocty vítězů tak o výkony, které budou nadějí na účast na blížících se mistrovských kláních dorostu a juniorů, ev. MČR do 22 let, které hostí také Jablonec nad Nisou.

I v tomto roce směřuje do Vyškova vítězství, když na trati 800 m zvítězil Marek Kalous. Obhájce loňského prvenství ve skoku o tyči, Sebastian Hajzler skončil v dramatické soutěži tyčařů nakonec druhý. Na pomyslných stupních vítězů se umístili též Jakub Derka (300 m př.) a Sabina Fiantová na 800 m. Taktéž se objevil v sektoru o tyči, téměř po dvou měsících Mario Hajzler, který z krátkého rozběhu zdolal 3,25 m.