Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka - PŘESUNUT NA SOBOTU 5. 12. 2020
29
30 1 2 3 4 5
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka = náhradní termín
6
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Malé Rysačky 5 bodů pod bednou

Malé Rysačky 5 bodů pod bednou



 

Mladé Rysačky doma na stupně vítězů nedosáhly

Solidní představení mají za sebou členky družstva mladších žákyň AHA Vyškov před domácím publikem na Mistrovství jihomoravského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň a současně Mistrovství jižní Moravy mladšího žactva jednotlivců. Zatímco družstvo žáků AHA Vyškov zůstalo těsně za branami vyškovského finále, tak družstvo děvčat nemělo patřit k předem poraženým, spíš měly patřičně potrápit favority, což se nakonec také stalo. Chybělo pouhých 5 bodů, aby před domácím publikem vybojovali bronzové medaile…, nepodařili se však.

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev ml. žákyň:P1080807.JPG

1. JAC Brno – 97 bodů

2. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 83

3. Atletický klub Kuřim, z. s. – 81

4. AK Olymp Brno, spolek – 80,5

5. Elite Sport Boskovice, z. s. – 80

6. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 76

7. TJ Sokol Přísnotice – 68

8. TJ Lokomotiva Břeclav – 50,5

Bodující atletky AHA Vyškov:

Běh na 60 m př., mladší žákyně:

1. místo – Aneta SEBEROVÁ, 9,86 s.

7. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 11,20 s.

9. místo – Barbora ŠEVČÍKOVÁ, 11,97 s.

Hod oštěpem 400 g, mladší žákyně:

2. místo - Veronika PLEVOVÁ, 25,85 m

3. místo – Alžběta SUCHOMELOVÁ, 25,72 m

8. místo – Ema NEZDAŘILOVÁ, 19,92 m

9. místo – Lenka CYPRIANOVÁ, 18,77 m

Běh na 150 m, mladší žákyně:

2. místo – Aneta SEBEROVÁ, 20,36 s.

9. místo – Karolína POPELKOVÁ, 21,61 s.

Vrh koulí 2 kg, mladší žákyně:

3. místo – Aneta SEBEROVÁ, 9,14 m

7. místo – Ema NEZDAŘILOVÁ, 8,61 m

Hod kriketovým míčkem, mladší žákyně:

6. místo – Alžběta SUCHOMELOVÁ, 41,55 m

8. místo – Zuzana ORÁLKOVÁ, 35,40 m

Štafeta na 4 x 60 m, maldší žákyně:

7. místo – štafeta AHA Vyškov (Sýkorová, Plevová, Šafářová, Nezdařilová), 36,68 s.

Běh na 800 m, mladší žákyně:

9. místo – Alžběta SUCHOMELOVÁ, 2:50,18 min.

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev ml. žáků:

1. BYAC Brno – 189 bodů

2. TJ Lokomotiva Břeclav – 122

3. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 82

4. Orel Vyškov – 66

5. Atletický klub Kuřim, z. s. – 55

6. SK Speed Brno, spolek – 51

7. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 31

8. Atletický klub Hodonín, z. s. – 20

Děvčatům děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu.

Kompletní výsledky najdete na: https://online.atletika.cz/vysledky/44610/0/2