Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1
Čokoládová tretra Vyškov 2021, platný termín
2
Atleti spolu, otevřený trénink atletů AHA Vyškov, přijď mezi nás!
3 4 5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev juniorů a juniorek, 1. kolo, Olomouc
6
MM a Sl. družstev dorostenců a dorostenek, 1. kolo, MMaSl. jednotlivců, Zlín
7
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha-Juliska
8 9
Klubový přebor II
10
KLAP, sk. C, 1. kolo, Slavkov u Brna
11 12 13
II. liga mužů a žen, skupina E, 1. kolo, Znojmo
14 15
KLAP, sk. C, 2. kolo, Kyjov
16
KP družstev starších žáků a starších žákyň, 1. kolo, M JMK jedn. ve vybr. disc., Břeclav
17
KP družstev mladších žákyň a mladších žáků, sk. B, Slavkov u Brna
18 19
Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze, Kladno
20
Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze, Kladno
21 22 23
KP družstev starších žáků a starších žákyň, 2. kolo, M JMK ve vybr. discipl., Hodonín
24
Atletika pro rodinu, Vyškov
25
Nanukový pětiboj, Vyškov
26
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Zlín
27
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Zlín
Mistrovství JMK M, Ž, J a dorostu jednotlivců, Hodonín
28 29 30 1 2 3
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Hodonín
4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KLAP 2020 - AHAVY na 8. místě

KLAP 2020 - AHAVY na 8. místě



V sobotu 19. 9. 2020 proběhlo ve Slavkově u Brna již třetí finále krajských atletických přípravek JMK.

Do tohoto letošního finále se probojovalo i družstvo AHA Vyškov.

V této soutěži závodí za družstvo vždy 8 děvčat a 8 chlapců. Závodí zvlášť, ale výsledky se započítávají potom dohromady.

Každá dívka a kluk můžou nastoupit pouze do dvou tří disciplín nebo do dvou disciplín plus štafeta. A na každou disciplínu smí nastoupit pouze 4 dívky a 4 chlapci.

Takže je to pro vedoucího družstva docela oříšek vše seskládat tak, aby se sešlo co nejvíce bodů. Všechny děti bojovali jalo lvi a skoro všichni překonali svá osobní maxima.

A jak si naši Aháčci vedli??

60m  : 

8,Bučo Šimon      9,20           3body

16, Vintera Viktor  9,49

17,Pechmann Karel 9,64

35,Černý Jáchym  10,30

20,Vítková Nikol      9,67

20,Derková Eliška   9,67

41,Bučová Veronika 10,32

43,Sedláková Adéla  10,49

 

300m:

4,Bučo Šimon      50,18         7 bodů

7,Vintera Viktor    51,76         4 body

22,Pechmann Karel 55,26

28 Jašíček Jan      57,01

19,Vítková Nikol    53,37

22,Smejkalová Nikol 53,85

32,Bučová Veronika 55,69

46,Mazlová Jolana   61,73

 

4X60m :

8,Ferenc,Mazlová,Derková,Černý                  39,57        3 body

12,Hrabovský,Adamcová,Krejčík,Sedláková 40,82

 

Skok daleký :

9,Bučo Šimon   3,93 ¨    2 body

23,Jašíček Jan   3,40

26, Krejčík Kryštof  3,37

32,Hrabovský Michal  3,27

9,Derková Eliška     3,78     2 body

22,Smejkalová Ema   3.64

32,Vítková Nikol       3,47

41,Sedláková Adéla  2,88

 

Hod kriketovým míčkem :

12,Vintera Viktor    33,27

14,Pechmann Karel   32,60

15,Ferenc Vítek         32,59

24,Jašíček Jan           27,78

5,Smejkalová Ema       29,14    6 bodů

9,Mazlová Jolana          25,90   2body

14,Filipová Tereza        24,27

17,Adamcová Natálie   23,93

 

Konečné pořadí družstev :

1, Atletika Slavkov u Brna         93 bodů

2, Elite sport Boskovice              84 bodů

3, ASK Blansko                              70 bodů

4, SK Speed Brno                         55 bodů

5, AC Moravská Slavia Brno       46 bodů

6, AK Kyjov                                      37 bodů

7, AK Kuřim                                    31 bodů

8, AHA Vyškov                                 29 bodů

9, TJ Sokol Přísnotice                   21 bodů

10 AC Track & Field Brno           15 bodů

11,AK Tišnov                                   12 bodů

12, SK Trops Brno                          11 bodů

13, TJ Oslavany                                 0 bodů

     

Všem dětem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu.  
--
Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov
Tel.739656868