V pátek 22.5. se v Blansku konalo Mistrovství JMK ve vícebojích mladšího žactva.
V konkurenci mladšího žactva zavítala i skromná sestava z našeho klubu.
Po dvou omluvenkách do Blanska vyrazili 3 mladší žákyně a 1 mladší žák.
Počasí atletice přálo, organizátoři zvládli program na výbornou. Byli vidět krásné výkony všech zúčastněných atletů. I naši atleti bojovali a podávali výkony na hranici svých osobních rekordů a odměnou jim byla dvě umístění v první desítce.
Výsledky:
mladší žáci:
5.m Jakub Štébl: 1325b
60m př. - 11.05 360b
60m - 9,10 282 B
kriket - 49,19 301 B
dálka - 3,92 193 B
800m - 3:04,34 189 B
mladší žákyně:
8.m Klaudie Spáčilová 2202 B
60m př. - 11,89 399 B
60m - 8,41 726 B
kriket - 36,92 318 B
dálka - 3,70 242 B
800m - 2:45,00 517 B
18.m Barbora Špičáková 1915 B
60m př. - 13,17 235 B
60m - 8,88 597 B
kriket - 42,72m 389 B
dálka - 4,08m 389 B
800m - 2:59,67 368 B
32.m Michaela Barešová 1307 B
60m př. - 13,22 230 B
60m - 9,42 463 B
kriket - 21,16m 133 B
dálka - 3,64m 229 B
800m - 3:13,24 252 B
Všem patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu.