Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
24 25
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Gigant, aneb MČR dorostu a juniorů o víkendu v Ostravě

Gigant, aneb MČR dorostu a juniorů o víkendu v Ostravě



V Ostravě, ve dnech 6. až 7. 3. 2021, v překrásné vítkovické atletické aréně, se uskuteční poulární domácí šampionát, tzv,. GIGANT, tedy MČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek v halové atletice. 

Složitá situace z hlediska tréninku, měřitelné s neměřitelným, komplikace "až na půdu" atd., atd. to vše lze v dnešní době konstatovat, nemá to však cenu. Důležité je to, že se mají možnost a poměřit síly nejlepší mládežníci z celé rupubliky, jsou to děti, které už vesměs vědí co chtějí a za čím jdou. Klobouk dolů již v dané chvíli.

Těší nás trenéry AHA Vyškov, že mezi elitu byli vybráni i čtyři atleti AHA Vyškov a dva náhradníci, kteří budou do poslední chvíle napjati, zda na ně přijde řada.

Start v Ostravě, posvědcený technickými delegáty MČR, mají v dané chvíli zajištěn:155964010_2818902411771919_5778424132634876551_o.jpg

Juniorky:

  • Sabina Fiantová - 800 m
  • Kateřina Čamlíková - skok o tyči
  • Tereza Mazlová - 3000 m

Junioři:

  • Pavel Lenomar - 800 m
  • Jakub Derka - 60 m př.

Dorostenci:

  • Mario Hajzler - skok o tyči

Všem vybraným atletům blahopřejeme. 

Organizační záležitosti, prosím, řešte se svými trenéry. 

Více o MČR D a J viz: https://www.atletika.cz/zaostreno-na/hmcr-junioru-a-dorostu-2021/ 

Seznam vybraných atletů viz: https://www.atletika.cz/cas-informuje/mistrovstvi-cr-junioru-juniorek-dorosten12/ 

Přejeme všem atletům hodně štěstí v Ostravě!!!