Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3
Nanukový pětiboj 3. 6. 2026
4
KLAP, FINÁLE, Blansko
5 6
II. semifinále družstev D a J, Olomouc
MU U20 ČR - Chorvatsko - Maďarsko - Polsko - Slovensko - Ukrajina, Racibórz, Polsko
7
8 9 10
Joklův memoriál 2026
11 12 13 14
15
3. kolo Mistrovství JMK družstev ml. žactva, sk. SEVER, Vyškov
16 17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. června 2026
19
Festival sportu 2026, Vyškov
20 21
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Blansko
2 kolo extraligy M a Ž, Plzeň
22
Letní olympiáda dětí a mládeže, atletika, Praha
23
Letní olympiáda dětí a mládeže, atletika, Praha
24
Letní olympiáda dětí a mládeže, atletika, Praha
25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Filip Dvořák na "Čokošce" Zlaté tretry šestý, velký úspěch.

Filip Dvořák na "Čokošce" Zlaté tretry šestý, velký úspěch.



Krásný letní den, milí rodiče,

 
ráda bych Vás seznámila s výsledky, které vytvořili naši nejmenší na čokoládové tretře v Ostravě.
 
Nejdříve trojici čekalo semifinále, do kterého se naše trojice dostala na základě umístění v základních kolech.
Semifinále se konalo 23.6. na atletickém stadionu v Ostravě. Po základních kolech se do semifinále probojovali na 100 m Filípek Dvořák a Kubík Gryc, v raketce pak Barča Tihlaříková a Honzík Kummer. Poslední zmiňovaný se bohužel ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit.
V semifinále bylo umístění následující"
100m: 5.m Filip Dvořák 17,11
           10.m Jakub Gryc 17,66
raketka: 34.m  Barbora Tihlaříková 22,00 m
 
Do finále postoupil pouze Filípek a ten se potom představil hned v úterý před  vyprodaným stadionem v hlavním programu Zlaté trety. 
A představil se v plné parádě. Doběhl v silné konkurenci na krásném 6. místě v čase 17,14. 
Všichni zaslouží velkou gratulaci, obdiv a poděkováni za reprezentaci klubu.
 
24.6. se ještě konaly na vyškovském stadionu tradiční Memoriály. Zde byla pro přípravky vložená disciplína 50m překážek.
Zde musím pochválit dvě děvčata, která dorazila.
Eliška Brauerová- 13,60 a Linda Vágnerová 9,60 
I těm patří gratulace a poděkování.
 
Přeji všem krásné dny plné sluníčka. Užijte dovolených.
 
S pozdravem Jitka Derková