Extraliga na pražské Julisce završila 2. kolem základní část soutěže, když při slavnostním ceremoniálu si extraligové medaile odnesli i atleti AHA Vyškov ve službách Olympu Brno a Škody Plzeň. Radostným okamžikům předcházely trable s divokým počasím, snad kromě sněhu se zažilo všechno možné. O to víc je cenné, že atleti „vyvázli“ bez zranění a podobných nepříjemností.
Sabina FIANTOVÁ (AK Olymp Brno, spolek) se představila na trati 800 m, 2:14,93 min. (MB, 8. místo) a 1500 m, 4:54,74 min (MB, 14. místo)
Marek KALOUS (SSK Vítkovice) vybojoval 3. místo (MB) na trati 1500 m v čase 3:54,32 min.
Sebastian HAJZLER (AK Škoda Plzeň) získal v tyči 8. místo (4,40 m), ve štafetě 4 x 400 m 4. místo (3:30,30 min.) a ve štafetě 4 x 100 m 7. místo (44,00 s.)
Mario HAJZLER (AK Škoda Plzeň) získal v tyči 4. místo (5,10 m), ve štafetě 4 x 400 m 4. místo (3:30,30 min.) a ve štafetě 4 x 100 m 7. místo (44,00 s.)
Sabina FIANTOVÁ (AK Olymp Brno, spolek) převzala týmovou stříbrnou medaili, Sebastian a Mario Hajzlerovi převzali týmové stříbro (AK ŠKODA Plzeň). Blahopřejeme.
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
Tyršova 694/15B
682 01 Vyškov
IČ: 60553006
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
Atletický stadion za parkem
Mlýnská 10
682 01 Vyškov