Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka, Vyškov
4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Eliška Derková Mistryní a Vicemistryní Jižní Moravy

Eliška Derková Mistryní a Vicemistryní Jižní Moravy



280097553_523020399308112_5589728650605356164_n.jpg 

Eliška Derková Mistryní a vicemistryní Jihomoravského kraje

Karolína Lamačová Vicemistryní JMK, Veronika Plevová, Josef Jahoda a štafeta s krajským bronzem

 

V Břeclavi na Lokomotivě uspořádali Přebory JMK st. a ml. žactva jednotlivců. Potěšilo velice, že účast atletů AHA Vyškov byla nejen početná, ale i úspěšná. Přivezli domů 6 medailí.

 

MLADŠÍ ŽACTVO, JEDNOTLIVCI:

 

Běh na 300 m, ml. žákyně:

1. místo, Mistryně Jihomoravského kraje – Eliška DERKOVÁ, 44,23 s.

 

Běh na 60 m př., ml. žákyně:

2. místo – Eliška DERKOVÁ, 10,02 s.

7. místo – Karolína LAMAČOVÁ, 11,01 s.

11. místo – Kateřina MAŠÍNSKÁ, 11,37 s.

 

Vrh koulí 2 kg, ml. žákyně:

2. místo - Karolína LAMAČOVÁ, 10,07 m

 

Běh na 4 x 60 m, ml. žákyně:

3. místo – Štafeta AHA Vyškov (Ellen ONDRUŠKOVÁ, Karolína LAMAČOVÁ, Kateřina MAŠÍNSKÁ, Nikola KOLÁČNÁ), 33,85 s.280121322_2220938731412717_5826973532194923954_n.jpg

 

Skok daleký, ml. žákyně:

4. místo – Eliška DERKOVÁ, 4,70 m

17. místo - Kateřina MAŠÍNSKÁ, 4,10 m

30. místo - Nikola KOLÁČNÁ, 3,73 m

 

 

Běh na 800 m, ml. žáci:

8. místo – Jakub LASOVSKÝ, 2:49,89 min.

 

Běh na 60 m, ml. žákyně:

9. místo – Ellen ONDRUŠKOVÁ, 8,72 s.

26. místo – Nikola KOLÁČNÁ, 9,06 s.

35. místo – Klára NOVÁKOVÁ, 9,24 s.

 

Běh na 60 m př., ml. žáci:

10. místo – Vítek FERENC, 12,45 s.

 

Hod oštěpem 400 g, ml. žákyně:

11. místo – Simona SPÁČILOVÁ, 14,19 m

 

Vrh koulí 2 kg., ml. žákyně:

18. místo – Simona SPÁČILOVÁ, 6,88 m

 

Běh na 150 m, ml. žákyně:

21. místo – Klára NOVÁKOVÁ, 22,42 s.

 

Běh na 60 m, ml. žáci:

28. místo – Jakub LASOVSKÝ, 8,59 s.

32. místo – Vítek FERENC, 9,85 s.

 

 

STARŠÍ ŽACTVO, JEDNOTLIVCI:

 

Hod kladivem 3 kg,  žákyně:

3. místo – Veronika PLEVOVÁ, 21,78 m

 

Běh na 300 m, žáci:

3. místo – Josef JAHODA, 40,47 s.280110006_2956985804587267_337251176096396982_n.jpg

 

Běh na 300 m, žákyně:

4. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 44,90 s.

 

Skok vysoký, žáci:

5. místo – Josef JAHODA, 1,55 m

 

Běh na 100 m př., žákyně:

5. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 16,85 s.

9. místo – Michaela VYLAMOVÁ, 18,39 s.

 

Hod diskem 0,75 kg, žákyně:

7. místo – Veronika PLEVOVÁ, 16,47 m

 

Běh na 150 m, žákyně:

9. místo – Michaela VYLAMOVÁ, 20,71 m

17. místo – Daniela ŘIHÁKOVÁ, 4,22 m

 

Vrh koulí 4 kg, žáci:

10. místo – Štěpán OPLETAL, 7,22 m

 

Hod oštěpem 500 g, žákyně:

12. místo – Veronika PLEVOVÁ, 20,30 m

 

Skok daleký, žákyně:

12. místo – Michaela VYLAMOVÁ, 4,41 m

 

Běh na 60 m, žáci:

20. místo – Štěpán OPLETAL, 8,73 s.

 

Běh na 150 m, žáci:

22. místo – Štěpán OPLETAL, 21,17 s.

 

Výsledky z Břeclavi: https://online.atletika.cz/vysledky/63348/0/2