Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve skoku dalekém
27 28 29 30
Krajský přebor družstev staršího žactva, 1. kolo, Vyškov
1
2 3 4 5 6 7
Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů, 1. kolo, Vyškov
8
Přebor JMK ml. a st. žactva jednotlivců, Břeclav
9 10
Pohár rozhlasu, Vyškov
11 12 13 14 15
II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
II. liga začíná ve Vyškově 15. 5. 2022
16 17 18 19
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
23 24
Krajský přebor družstev st. žactva, 2. kolo
25 26 27 28 29
II. liga M a Ž, sk. E, 2. kolo, Otrokovice
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Eliška Derková kralovala na vyškovském stadionu

Eliška Derková kralovala na vyškovském stadionu



Mladší Rysačky první, Rysáčci druzí…, nyní je čeká Břeclav!

Eliška Derková slavila 3-krát prvenství v disciplíně!

 

Na vyškovském stadionu za parkem se rozhodlo o postupujících družstvech do Břeclavi, kde se postupující družstva utkají na Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň.

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

 

Konečná tabulka Krajského přeboru družstev mladších žákyň, skupina B:

1. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 10 hlavních bodů (309,5 pomocných bodů)

2. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 7 (238,5)

3. Atletický klub Hodonín,z. s. – 6 (162)

4. TJ Lokomotiva Břeclav – 5 (197)

5. AC Čejkovice – 0 (38)

 

Skok daleký, ml. žákyně:

1. místo – Eliška DERKOVÁ, 4,40 m

5. místo – Karolína LAMAČOVÁ, 4,03 m

7. místo – Anika ZBOŘILOVÁ, 4,01 m

8. místo – Kateřina MAŠÍNSKÁ, 3,99 m

9. místo – Natálie ŠAFÁŘOVÁ, 3,90 m

 

Běh na 60 m př., ml. žákyně:

1. místo - Eliška DERKOVÁ, 11,82 s.

2. místo – Natálie ŠAFÁŘOVÁ, 12,04 s.

3. místo – Anika ZBOŘILOVÁ, 12,29 s.

 

Běh na 300 m, ml. žákyně:

1. místo – Eliška DERKOVÁ, 47,17 s.

3. místo – Kateřina KOCŮROVÁ, 49,25 s.

6. místo – Natálie ŠAFÁŘOVÁ, 51,64 s.

7. místo – Anika ZBOŘILOVÁ, 52,42 s.

 

Hod kriketovým míčkem, ml. žákyně:

1. místo – Karolína LAMAČOVÁ, 44,24 m

7. místo – Karin TUTKOVÁ, 35,73 m

9. místo – Ema SMEJKALOVÁ, 34,46 m

 

Běh na 1500 m, ml. žákyně:

1.místo – Ellen ONDRUŠKOVÁ, 6:02,85 min.

3. místo – Ema SMEJKALOVÁ, 6:22,03 min.

5. místo – Veronika PLEVOVÁ, 7:48,05 min.

 

 

Vrh koulí, 2 kg, ml. žákyně:

2. místo - Veronika PLEVOVÁ, 8,14 m

6. místo – Zuzana ORÁLKOVÁ, 7,67 m

7. místo – Karin TUTKOVÁ, 7,49 m

 

Běh na 60 m, ml. žákyně:

4. místo – Kateřina KOCŮROVÁ, 9,04 s. (r. 9,04 s.)

7. místo – Ellen ONDRUŠKOVÁ, 9,03 S. (r. 9,19 s.)

 

Běh na 4 x 60 m, ml. žákyně:

4. místo – AHA Vyškov (Kateřina MAŠÍNSKÁ, Ellen ONDRUŠKOVÁ, Karolína LAMAČOVÁ, Kateřina KOCŮROVÁ), 39,87 s.

 

MLADŠÍ ŽÁCI

 

Konečná tabulka Krajského přeboru družstev mladších žáků, skupina B:

1. TJ Lokomotiva Břeclav – 10 hlavních bodů (360 pomocných bodů)

2. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 7 (223)

3. Atletika Slavkov u Brna, z. s. – 7 (217)

4. Atletický klub Hodonín,z. s. – 4 (100)

5. AC Čejkovice – 1 (33)

 

Běh na 60 m př., ml. žáci:

1. místo – Jáchym ČERNOCH, 10,28 s.

4. místo – Šimon BUČO, 11,71 s.

5. místo – Patrik PUKOWIETZ, 12,30 s.

8. místo – Vítek FERENC, 13,88 s.

 

Běh na 1500 m, ml. žáci:

2. místo – Patrik PUKOWIETZ, 7:12,10 min.

 

Skok vysoký, ml. žáci:

9. místo – Jan JAŠÍČEK, 1,20 m

 

Běh na 60 m, ml. žáci:

2. místo – Jáchym ČERNOCH, 8,19 s. (r. 8,38 s.)

7. místo – Štěpán OPLETAL, 8,69 s. (r. 8,96 s.)

 

Skok daleký, ml. žáci:

2. místo – Jáchym ČERNOCH, 4,84 m

 

Hod kriketovým míčkem, ml. žáci:

3. místo – Matyáš KOPŘIVA, 47,59 m

7. místo – Ondřej ZEMAN, 42,26 m

 

Běh na 300 m, ml. žáci:

4. místo – Šimon BUČO, 47,63 s.

10. místo – Karel PECHMANN, 51,10 s.

 

Běh na 4 x 60 m, ml. žáci:

4. místo – AHA Vyškov (Šimon BUČO, Jan JAŠÍČEK, Vítek FERENC, Patrik PUKOWIETZ), 37,12 s.

 

Vrh koulí 3 kg, ml. žáci:

6. místo – Štěpán OPLETAL, 7,41 m

8. místo – Samuel VALNÍČEK, 6,70 m

 

Blahopřejeme ke krásným výsledkům a přejeme mnoho štěstí v Břeclavi, kde se objeví další, velice silní, soupeři.

 

Kompletní výsledky najdete viz:

https://online.atletika.cz/vysledky/50893