Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 1 2 3 4 5
Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka = náhradní termín
6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Družstvo Rysů jde dál!

Družstvo Rysů jde dál!



Z Olomouce do Břeclavi, Alex Fiole a Kryštof Vintera s vítězstvími v disciplíně

Mistři Jihomoravského kraje nebudou chybět na Mistrovství Moravy a Slezska

družstev starších žáků

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků hostili v Olomouci, tam se představili i Mistři Jihomoravského kraje, tedy družstvo kluků AHA Vyškov. Předvedlo velice dobré výkony, osobní rekordy přišly právě v „předvečer“ Mistrovství ČR žactva jednotlivců v Třinci…. Nádherné atletické počasí využili atleti dokonale. V této vřavě AHAteam obstál na výbornou, při tom velká škoda oslabení družstva, která přišla na poslední chvíli.

Pořadí družstev semifinále v Olomouci, kam postoupilo 5 družstev Jihomoravského kraje a Olomouckého kraje:P1080550.JPG

1. Atletický klub Hodonín z. s. – 162 bodů

2. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. – 157,5

3. Atletický klub Olomouc, z. s. – 133

4. BYAC Brno – 108

5. VSK Univerzita Brno – 108

6. AC Moravská Slavia Brno, spolek – 71

7. TJ Šumperk, z. s. – 62

8. Atletický klub Prostějov, z. s. – 57,5

9. AK Šternberk, z. s. – 37

10. Sportovní klub Přerov 1908, z. s. – 33

… prvních 5 družstev postupuje do Břeclavi na Mistrovství Moravy a Slezska do Břeclavi.

Bodující atleti AHA Vyškov:

Hod kladivem 4 kg, žáci:

1. místo – Alex FIOLE, 30,32 m

3. místo – Ondřej LUDROVAN, 27,06 mP1080504.JPG

4. místo – Sebastian DRLÍK, 25,23 m

Skok o tyči, žáci:

1. místo - Kryštof VINETERA, 3,21 m

3. místo – Matouš ČERNÝ, 2,81 m

4. místo – Filip JAŠÍČEK, 2,71 m

5. místo – Michal DERKA, 2,51 m

6. místo – Tomáš PLEVA, 2,51 m

Běh na 1500 m př, žáci:

2. místo – Matyáš CHARVÁT, 5:03,87 min.

3. místo – Kryštof KROUPA, 5:04,10 min.

6. místo – Michal DERKA, 5:11,14 min.

7. místo – Matouš ČERNÝ, 5:14,60 min.

Skok vysoký, žáci:

2. místo – Kryštof KROUPA, 1,65 m

Hod diskem 1 kg, žáci:

4. místo – Ondřej LUDROVAN, 30,95 mP1080529.JPG

7. místo – Alex FIOLE, 25,62 m

Běh na 100 m př., žáci:

4. místo – Kryštof VINTERA, 14,61 s.

5. místo – Matouš ČERNÝ, 15,34 s.

Běh na 200 m př., žáci:

4. místo – Kryštof VINTERA, 29,13 s.

5. místo – Tomáš PLEVA, 29,28 s.

7. místo – Kryštof KROUPA, 30,07 s.

Běh na 800 m, žáci:

5. místo – Tomáš PLEVA, 2:13,88 min.

Vrh koulí 4 kg, žáci:

6. místo – Alex FIOLE, 10,12 m

10. místo – Matyáš CHARVÁT, 9,71 m

Hod oštěpem 600 g, žáci:

7. místo – Ondřej LUDROVAN, 33,73 m

8. místo – Sebastian DRLÍK, 31,76 m

Blahopřejeme klukům k vynikajícímu výsledku a přejeme hodně štěstí v Břeclavi v neděli 27. září 2020. Díky za vynikající reprezentaci klubu mezi mocnými atletickými kluby.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/44526