Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT), Ostrava-Vítkovice
3
Mistrovství Moravy a Slezska v hale mladšího žactva, Ostrava-Vítkovice
4
Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, muži a ženy v hale, Ostrava-Vítkovice

ATLETÍME S RODIČI 2021

Atletický klub AHA Vyškov uspořádal 24.června 2021 další ročník již populárního závodu pro rodiče a děti v rámci projektu Pohybová gramotnost – Atletika pro rodinu. Tento závod jsme pojali i jako zakončení školního roku pro všechny naše přípravkové tréninkové skupiny. I tentokrát byl o akci velký zájem, zúčastnilo se celkem 34 rodinných týmů a atmosféra byla jako vždy skvělá. Po společné rozcvičce jsme soutěžící rozdělili do čtyř skupin, které postupně absolvovaly jednotlivé disciplíny: slalom, štafetový běh, skok z místa a hod pěnovým oštěpem. Rychlá spojka průběžně sbírala výsledky, a ty byly téměř ihned zpracovány. Viděli jsme několik skvělých výkonů, ale pro nás je důležitý úsměv na rtech všech zúčastněných a dobrá nálada. Dokázali jsme naplnit motto celé soutěže „Běhej, skákej, házej rád, s rodiči to můžeš dát!“, za hlasitého povzbuzování ostatních „to dali“ úplně všichni. Na závěr děti obdržely medaile, diplomy, náramky a naše vlastnoruční „lízátkové kytičky“ (díky trenérce Kristýnce), popřáli jsme všem krásné prázdniny a těšíme se na další společný rok s atletikou.